تیم ملی پشت درهای بسته رفت!

تمرین روز چهارشنبه تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی با استقبال خوب نمایندگان رسانه‌های گروهی همراه بود که در میانه راه خبرنگاران را از محل تمرین بیرون کردند تا ملی‌پوشان از امروز پشت درهای بسته تمرین کنند.

خبرگزاری مهر: تمرین روز چهارشنبه تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی با استقبال خوب نمایندگان رسانه‌های گروهی همراه بود که در میانه راه خبرنگاران را از محل تمرین بیرون کردند تا ملی‌پوشان از امروز پشت درهای بسته تمرین کنند.

تیم ملی فوتبال کشورمان که خود را برای برگزاری دیدار روز ۲۵ مهر برابر کره جنوبی آماده می کند، صبح امروز چهارشنبه تمریناتش را در زمین شماره دو مجموعه ورزشی آزادی در شرایطی برگزار کرد که محمد مایلی کهن سرمربی پیشین تیم ملی یکی از تماشاگران ویژه آن بود.

در این تمرین که هر ۲۴ بازیکن دعوت شده به اردو با تمام قوا و بدون مشکل حضور داشتند، بازیکنان ابتدا به گرم کردن بدن هایشان پرداختند و سپس در گروه‌های چند نفره به مرور کارهای تاکتیکی مورد نظر کادر فنی پرداختند. عبور از موانع، شوت به سمت دروازه، سانتر از جناحین از بخش های مختلف این تمرین بودند.

براساس اعلام قبلی روابط عمومی فدراسیون فوتبال این آخرین تمرین تیم ملی بود که با حضور خبرنگاران و عکاسان برگزار می شد که به همین خاطر تعداد زیادی از نمایندگان رسانه های گروهی در محل تمرین حاضر شده بودند تا با اعضای کادر فنی و بازیکنان گفتگو کنند اما در شرایطی که هنوز تمرین به پایان نرسیده بود تا مجال این کار فراهم شود، خبرنگاران را از محل تمرین بیرون کردند تا دست همه خالی بماند.

تیم ملی فوتبال کشورمان قرار است تمریناتش را تا روز دیدار برابر کره جنوبی که روز سه شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد، پشت درهای بسته برگزار کند.

این تصمیم در شرایطی اتخاذ شده است که تیم ملی کره جنوبی نیز از روز سه شنبه تمریناتش را در تهران پیگیری می کند و شاید به همین خاطر کادر فنی ایران تصمیم گرفته تمرینات ملی پوشان پشت درهای بسته برگزار شود.


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ