ثبات نرخ در بازار مصالح ساختمانی/ افزایش یکسان قیمت مسکن مهر درکشور

۱۹فروردین۱۳،

رئیس کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به ثبات قیمت در بازار مصالح ساختمانی گفت: افزایش قیمت ساخت مسکن مهر در تمام کشور یکسان است و براساس ابلاغیه وزارت راه و شهرسازی انجام می گیرد.

به گزارش Consbank، ایرج رهبر در گفتگو با مهر در خصوص بازار مصالح ساختمانی با توجه به نرخ ارز اظهار داشت: در حال حاضر قیمت ها در بازار مصالح ساختمانی تفاوتی با قبل از عید ندارد و با همان نرخ خرید و فروش می گردد.

وی با بیان اینکه مصالح ساختمانی در ماه های آخر سال قبل با افزایش قیمت مواجه شده بود، گفت: پس از افزایش یکباره قیمت ها، دوباره قیمت ها کاهش پیدا کرد اما همچنان از نرخ قبلی بالاتر است و تنها کاهش ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومانی داشته است.

رئیس کانون سراسری انبوه سازان در خصوص افزایش قیمت ساخت مسکن مهر بیان کرد: هم اکنون هزینه ساخت براساس ابلاغیه وزارت راه و شهرسازی انجام می گردد و در سراسر کشور هم این نرخ یکسان است.

رهبر با اشاره به اینکه تفاوتی میان قیمت هر مترمربع مسکن مهر در شهرهای تازه تهران و دیگر شهرها وجود ندارد، افزود: انبوه سازان در سراسر کشور با همان ابللاغیه ساخت و ساز می کنند و عدم اعلام قیمت ها در شهر پرند مربوط به انبوه سازان نمی شود.


بانک اطلاعاتی ساختمان | Consbank.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *