ثبت‌نام اینترنتی عمره دانشگاهیان علوم پزشکی سال ۹۳-۹۲ آغاز شد

گردآوری توسط گروه آموزش ممتازنیوز

 

 خبرگزاری آریا- ثبت‌نام عمره دانشگاهیان سال۹۳-۹۲ تا  ۱۵ آبان ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir در سه گروه اساتید، دانشجویان پسر مجرد و متاهلین صورت می گیرد.

به گزارش خبرگزاری آریا، به نقل از رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان فقط دانشجویان و اساتیدی مجاز به ثبت نام می باشند که تاکنون توسط ستاد به سفر عمره مفرده اعزام نشده باشند.                                

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا فقیهی گفت: ثبت‌نام دانشجویان در سه مرحله انجام می شود که مرحله اول ثبت نام در سامانه، مرحله دوم تکمیل مشخصات فردی و مرحله سوم اعلام درخواست شرکت در قرعه کشی عمره سال جاریست.

وی افزود: دانشجویان حتما بعد از ثبت‌نام و ورود به سامانه برای شرکت در قرعه کشی باید درخواست خود را در محل مشخص شده ثبت کنند.

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: سهمیه دانشگاه‌ها براساس سقف سهمیه هر وزارتخانه و تعداد ثبت‌نامی دانشگاه خواهد بود، بنابراین دانشگاه‌هایی که ثبت‌نام بیشتری داشته باشند سهمیه آنها افزایش خواهد یافت و با توجه به تعداد اساتید به دانشجویان در وزارت بهداشت، سهمیه اساتید نیز در سال جاری افزایش یافت.

به گفته وی، قرعه‌کشی از بین متقاضیان در تاریخ‌های ۱۹و۲۰ آبان ماه به صورت اینترنتی صورت خواهد گرفت و زمان اعزام دانشگاهیان نیز احتمالا از اوایل اسفندماه ۹۲ تا اردیبهشت ماه ۹۳ خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین فقیهی با بیان این که ضروری است دانشگاهیان پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی نسبت به افتتاح حساب عمره به مبلغ ۷صد و ۵۰ هزار ریال در بانک ملت اقدام نمایند، گفت: در سال قبل به دلیل مشکلات اقتصادی بانک‌ها، تنها به ۱۵درصد از زائرین وام ۱۰ میلیون ریالی اختصاص یافت. ضروری است  به دانشجویان از سوی دانشگاه‌ها در خصوص محدودیت تسهیلات تذکر داده شود، البته پیگیری‌هایی از سوی ستاد عمره جهت افزایش تعداد وام انجام خواهد گرفت.

گفتنی است: ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان به منظور ارتباط و تبادل‌نظر دانشجویان عمره‌گزار اقدام به راه‌اندازی ” شبکه اجتماعی زمزم” در سایت لبیک کرده است.

دانشجویان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت  www.labbayk.ir مراجعه کنند.


خبرگزاری ممتاز به نقل از آریا
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *