جاده‌های مازندران -تهران یک طرفه شد

جاده‌های مازندران -تهران یک طرفه شد

جاده‌های مازندران -تهران یک طرفه شد

ممتازنیوز: فرمانده پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در پایان تعطیلات چند روز گذشته خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ جعفر محمدنژاد خاطرنشان کرد: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور در روزهای پایانی تعطیلات چند روز گذشته، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای پر تردد استان اجرا شده است.
وی با بیان این‌که در محور کرج – چالوس، تردد انواع تریلی و کامیون ممنوع است، توضیح داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز شنبه ۱۱ شهریور از میدان کرج به سمت چالوس ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ امروز، شنبه ۱۱ شهریور به سمت کرج به صورت یک طرفه انجام خواهد شد.
محمدنژاد تصریح کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز، ۱۱ شهریور از انتهای بلوار کریتون به سمت آب اسک در جاده هراز ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه تا ساعت ۲۴ از آب اسک به سمت رودهن به صورت یک طرفه خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: تردد تمامی تریلی‌ها به استثنای تریلی‌های حامل مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ صبح روز شنبه، ۱۱ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۱۲ شهریور از تهران به سوی قائمشهر و بالعکس در جاده فیروزکوه ممنوع است.
فرمانده پلیس راه مازندران یادآور شد: تردد موتور سیکلت تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۱شهریور از محور کندوان(کرج-چالوس) هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.
سرهنگ محمدنژاد اظهار کرد: به هموطنان توصیه می شود با توجه به پایان یافتن تعطیلات ۵ روزه در تهران و دور برگشت سفر به سوی تهران با صبر و به دور از شتاب بر سفر خود مدیریت داشته باشند. در صورت خستگی به رانندگان توصیه می‌شود استراحت کنند و با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از عجله کردن در حین رانندگی پرهیز کنند.


پرشین خودرو | RSS

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.