جاده کندوان امروز یکطرفه است

رییس پلیس راه استان مازندران از یک طرفه شدن جاده کندوان خبر داد و گفت : امروز دوشنبه با توجه به پرحجم شدن ترافیک در این جاده به دلیل بازگشت مسافران این جاده یک طرفه می شود و تردد از چالوس و مرزن آباد به سمت تهران خواهد بود .

جاده کندوان امروز یکطرفه است

به گزارش ممتاز نیوز، سرهنگ یدالله جهان تاب گفت: یک طرفه شدن این جاده از بعدازظهر امروز اعمال می شود و این وضعیت تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت تا از این طریق بار ترافیک در این جاده کاسته شود.

وی ادامه داد: با یک طرفه شدن مسیر این جاده تردد از سمت کرج به سمت چالوس ممنوع خواهد بود .

به گفته رییس پلیس راه مازندران در صورت وجود ترافیک در جاده هراز احتمال یک طرفه شدن این جاده نیز وجود دارد که البته این تصمیم در صورت نیاز و اعلام نیروهای پلیس راه در مسیر اعمال خواهد شد .

وی در خصوص جاده سوادکوه نیز اعلام کرد : این جاده برای امروز به صورت دو طرفه زیر بار تردد خودروها می باشد و یک طرفه نخواهد بود.

جهان تاب با اشاره به اینکه خوشبختانه امروز جاده های مازندران روز بدون ترافیک پشت سر گذاشته اند ، گفت : برای ساعاتی برخی نقاط در جاده کندوان از جمله سیاه بیشه و هزارچم برای لحظاتی با ترافیک مواجه بودیم .

وی اظهار داشت : اما برای امروز که زمان بازگشت مسافران است پیش بینی می شود که جاده های مازندران با ترافیک پرحجمی روبرو باشد که تدابیر برای یک طرفه کردن جاده به منظور تخلیه بار ترافیکی است .

جهان تاب، با بیان این‌که مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است ، از رانندگان وسایل نقلیه خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت فاصله طولی، با صبر و حوصله رانندگی و از سرعت و سبقت غیر مجاز خودداری کنند.

مرکز مدیریت راه های مازندران اخیرا با صدور اطلاعیه ای محدودیت‌های ترافیکی ویژه تعطیلات تاسوعا و عاشورا در جاده‌های ارتباطی مازندران را به شرح زیر اعلام کرد:

کندوان 

تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ مرداد از مرزن آباد به کرج ممنوع است. 

در صورت اعلام ماموران  پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۶ و ۱۷ مرداد از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است.

هراز 

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز شنبه ۱۵ مرداد و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۶ و ۱۷ مرداد از محور هراز ممنوع است. 

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که بیش از سه هزار کیلومتر از آن محورهای مواصلاتی کوهستانی است. 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ