جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعت نفت درگذشت آیت الله مهدوی کنی را تسلیت گفت

گردآوری توسط گروه سیاسی ممتاز نیوز

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعت نفت با صدور پیامی درگذشت آیت الله مهدوی کنی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران، پیام تسلیت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعت نفت به مناسبت درگذشت آیت الله مهدوی کنی به شرح زیر منتشر شد.

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
با دریغ و افسوس فراوان خبر یافتیم که عالم ربانی، فقیه عالی قدر و عارف روشن ضمیر حضرت آیت‌الله مهدوی کنی قدس‌الله‌ نفسه ‌الزکیه دار فانی را وداع گفته و به جوار رحمت حق پیوسته است.

این روحانی عالیقدر از جمله‌ی شخصیت‌های نادری بود که در سراسر عمر با برکت و در مراحل گوناگون زندگی نورانی خویش، منشا برکات فراوان برای جامعه ی دانشجویان و مردم مومن و اسوه‌ی اخلاقی و عملی برای شاگردان و ارادتمندان خود بود.

جایگاه رفیع او در نظام جمهوری اسلامی و ریاست مجلس خبرگان رهبری ، نشانه‌ی حرمت و مکانت او در چشم نخبگان و علمای بزرگ کشور است. ایشان معلم بزرگ اخلاق و عرفان و سرچشمه‌ی فیوضات معنوی بی‌ پایان نیز بودند. دل نورانی و مصفای آن پارسای پرهیزگار، آیینه‌ی روشن و صیقل یافته‌ی الهام الهی، و کلام معطر او راهنمای اندیشه و عمل رهجویان و سالکان بود.

جامعه ی اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعت نفت تسلیت صمیمانه‌ی خود را به پیشگاه حضرت بقیهالله ارواحنا فداه تقدیم می‌دارد و به حضرات علمای اعلام و مراجع عظام و شاگردان و خانواده گرامی و به ویژه جامعه ی دانشجویان و اساتید دانشگاه امام صادق (ع) تسلیت عرض می‌کند و برای همه ی داغداران از خداوند متعال درخواست تسلا می نماید.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ