جام جهانی: انگلیس و آمریکا بدون گل مساوی شدند / ایران در رده دوم ماند

با تساوی بدون گل آمریکا و انگلیس در آخرین بازی روز نخست دور دوم مرحله گروهی، ایران در رده دوم گروه دو باقی ماند.

جام جهانی: انگلیس و آمریکا بدون گل مساوی شدند / ایران در رده دوم ماند

به گزارش ممتاز نیوز، در دیداری از دور دوم مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، دو تیم ملی فوتبال انگلیس و آمریکا از گروه B و از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف هم رفتند.

گزارش این دیدار را در زیر می‌خوانید:

انگلیس صفر- آمریکا صفر

داور: خسوس والنزوئلا (ونزوئلا)

ورزشگاه: البیت

گل: –

کارت زرد: –

کارت قرمز: –

ترکیب انگلیس: جوردن پیکفورد، کایرن تریپیر، جان استونز، هری مگوایر، لوک شاو، دکلن رایس، جود بلینگهام (جک گریلیش، دقیقه ۶۸)، رحیم استرلینگ (جردن هندرسون، دقیقه ۶۸)، میسون مونت، بوکایو ساکا (مارکوس راشفورد، دقیقه ۷۸) و هری کین.

ترکیب آمریکا: مت ترنر، سرجینیو دست (شک مور، دقیقه ۷۸)، واکر زیمرمن، تایلر آدامز، آنتون رابینسون، یونس موسی، وستون مک‌کنی (برندن آرونسون، دقیقه ۷۷)، کریستین پولیشیچ، تیم ریم، حاجی رایت، تیموتی وه‌آ.

این دیدار از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز شد.

نیمه نخست

دقیقه ۱۰: نفوذ بوکایو ساکا از جناح راست با کات‌بک او همراه شد که این توپ به هری کین رسید اما شوت کین پس از برخورد به مدافع آمریکا به کرنر رفت.

دقیقه ۱۷: ارسال مک‌کنی از جناح راست به داخل محوطه جریمه انگلیس به تیموتی وه‌آ رسید که ضربه سر او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۶: بازیکنان آمریکا با بازی ترکیبی خودشان را به نزدیک محوطه جریمه انگلیس رساندند و سپس ارسالی به داخل محوطه جریمه این تیم داشتند که توپ به مک‌کنی رسید اما شوت این بازیکن با بی‌دقتی از بالای دروازه انگلیس به بیرون رفت.

دقیقه ۲۹: شوت موسی از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به مدافع انگلیس در اختیار پیکفورد قرار گرفت.

دقیقه ۳۳: کریستین پولیشیچ از گوشه چپ محوطه جریمه انگلیس اقدام به شوت‌زنی کرد که این ضربه سرکش به تیرک دروازه پیکفورد برخورد کرد و دور شد.

دقیقه ۴۱: نفوذ دست از جناح راست او را در موقعیت خوب شوت‌زنی در داخل محوطه جریمه انگلیس قرار داد اما شوت این بازیکن پس از برخورد به مدافع حریف به کرنر رفت.

دقیقه ۴۳: ضربه سر کریستین پولیشیچ در حالی که به خوبی روی سر او ننشسته بود، به شکل خطرناکی از کنار دروازه انگلیس به بیرون رفت.

دقیقه ۱+۴۵: لوک شاو از جناح چپ پاس زمینی به رحیم استرلینگ داد که این بازیکن به صورت تک ضرب، توپ را برای میسون مونت کاشت تا این بازیکن چلسی در موقعیت شوت‌زنی قرار بگیرد. شوت مونت هم کیفیت لازم را برای باز کردن دروازه آمریکا داشت اما مت ترنر این توپ را دفع کرد و به کرنر فرستاد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۹: شوت کریستین پولیشیچ از پشت محوطه جریمه انگلیس پس از برخورد به مدافع حریف با اختلاف از کنار دروازه پیکفورد به بیرون رفت.

دقیقه ۶۴: ارسال کات‌دار کریستین پولیشیچ از روی نقطه کرنر به شکل خطرناکی با اثرگذاری پیکفورد دوباره به کرنر رفت.

در ادامه بازی موقعیت خاصی روی دروازه‌ها بوجود نیامد تا این بازی بدون آنکه گلی داشته باشد به پایان برسد.

به این ترتیب انگلیس چهار امتیازی صدرنشین گروه ماند و آمریکا با دو امتیاز در رده سوم بعد از ایران قرارگرفت.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *