جام جهانی: در بازی جنجالی و کارت باران، سوئیس، صربستان را برد و صعودش را جشن گرفت

در بازی جذاب، سوئیس، صربستان را برد و صعودش را جشن گرفت.

جام جهانی: در بازی جنجالی و کارت باران، سوئیس، صربستان را برد و صعودش را جشن گرفت

به گزارش ممتاز نیوز، در دیدار دور سوم مرحله گروهی گروه G جام جهانی قطر، دو تیم صربستان و سوییس برابر هم به میدان رفتند که گزارش این دیدار را در زیر می‌خوانید:

صربستان ۲ – سوییس ۳
داور: فرناندو راپالینی (آرژانتین)
ورزشگاه: ۹۷۴ شهر دوحه
گل: ژردان شکیری، بریل امبولو و رمو فرولر برای سوییس، الکساندر میتروویچ و دوشان ولاهوویچ برای صربستان
کارت زرد: ویدمر، روبن وارگاس، گرانیت ژاکا و فابیان شار از سوییس، سرژ میلنکوویچ ساویچ و پاولوویچ، دیمیتروویچ، گادلیه، الکساندر میتروویچ و نیکولا میلنکوویچ از صربستان
کارت قرمز: –

ترکیب صربستان: وانیا میلینکوویچ ساویچ (دروازه‌بان)، نیکولا میلنکوویچ، میلوش ولایکوویچ (۵۵- یوکا لوویچ)، استراهینیا پاولوویچ، آندریا زیوکوویچ (۷۸- رادونیچ)، سرژ میلینکوویچ ساویچ (۶۸- ماکسیموویچ)، ساشا لوکیچ، فیلیپ کاستیچ، دوشان تادیچ (۷۸- جورجیچ)، دوشان ولاهوویچ (۵۵- گادلیه) و الکساندر میتروویچ.

ترکیب سوییس: گرگور کوبل (دروازه‌بان)، سیلوان ویدمر، مانوئل آکانجی، فابین شار، ریکاردو رودریگز،‌ رمو فرولر، گرانیت ژاکا، جبرئیل ساو (۶۸- فرناندز)، ژردان شکیری (۶۹- دنیس زکریا)،‌ روبن وارگاس (۸۳- کریستین فاسانخت) و بریل امبولو.

نیمه نخست
ساعت ۲۲:۳۰ بازی با سوت داور آرژانتینی آغاز شد.

در همان ۳۰ ثانیه ابتدایی سوییس هجومی‌تر آغاز کرد و در ثانیه ۳۰، رفت و برگشت‌ها سبب شد تا امبولو با ساویچ تک به تک شود که ضربه مهاجم سوییس را دفع کردد و در ریباند شوت ژاکا را هم مهار کرد.

در دقیقه ۱۲، زیوکوویچ می‌توانست با ضربه از راه دور دروازه کوبل را باز کند اما ضربه او به تیر خورد و در ریباند هم ولاهوویچ قدر این فرصت را ندانست.

در دقیقه ۲۱، ارسال رودریگر از سمت چپ با دفع توپ ناقص پاولوویچ به ساو رسید و این بازیکن توپ را به شکیری رساند تا ضربه او پس از برخورد به پاولوویچ به تور دروازه صربستان بوسه بزند و سوییس را یک بر صفر پیش بیاندازد.

در دقیقه ۲۷، ارسال تادیچ از سمت راست با ضربه سر زیبای میتروویچ همراه شد تا صربستان بتواند بازی را به تساوی بکشاند.

در دقیقه ۳۱، ارسال زیبای رودریگر شکیری را با دروازه‌بان حریف تک به تک کرد اما ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۵، پاس در عرض تادیچ با دفع ناقص مدافع سوییس به ولاهوویچ رسید تا این بازیکن با ضربه‌ای هوشمندانه دروازه سوییس را برای بار دوم باز کند.

در دقیقه ۴۴، پاسکاری زیبای بازیکنان سوییس توپ را در سمت راست به ویدمر رساند و او با ارسالی زمینی دروازه خالی را برابر امبولو قرار داد تا او گل تساوی تیمش را وارد دروازه حریف کند.

داور برای این نیمه ۳ دقیقه وقت اضافه اعلام کرد که اتفاق خاصی در آن رخ نداد تا دو تیم با نتیجه تساوی به رختکن بروند.

نیمه دوم

بازی با سوت راپالینی در نیمه دوم آغاز شد.

در دقیقه ۴۷، شکیری توپ را برای وارگاس فرستاد و او با پشت پا توپ را برای فرولر کاشت و هافبک سوییس بر خلاف جهت حرکت دروازه‌بان گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۲، ضربه ایستگاهی آکانجی از کنار دروازه صربستان به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۹، فاساناخت با ساویچ تک به تک شد که دروازه‌بان صربستان ضربه بازیکن سوییس را دفع کرد.

در اوقات تلف شده این دیدار، بازیکنان دو تیم با شیطنت گرانیت ژاکا درگیر شدند که داور در نهایت به هافبک سوییس کارت زرد نشان داد.

در ۷ دقیقه وقت تلف شده نیز خطری روی دروازه‌ها رخ نداد تا سوییس با برتری ۳ بر ۲ برابر صربستان به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم شود و حریف پرتغال در این مرحله شود. صربستان نیز با یک امتیاز در قعر جدول قرار گرفت.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *