جام حذفی به لیگ برتری ها رسید/ احتمال رویارویی پرسپولیس و میثاقیان/ دربی قدیمی تبریز

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – با سپری شدن مرحله یک سی و دوم نهایی جام حذفی که این هفته برگزار می گردد، حریفان ۱۱ تیم لیگ برتری دیگر مشخص می گردد.

به گزارش ممتاز؛ مسابقات جام حذفی فصل جاری بی سر و صدا در حال پیگیری است و تاکنون ۳ مرحله خود را پشت سر گذاشته و روز جمعه نیز بازی های مرحله چهارم برگزار می گردد. از مرحله پنجم به بعد نیز تیم های لیگ برتری وارد مسابقات می شوند. اما با حذف تعدادی از تیم ها از سوی فدراسیون به سبب بدهی و همچنین انصراف بعضی تیم ها حریفان ۵ تیم لیگ برتری از اکنون مشخص می باشند. نکته جالب احتمال رویارویی تیم تازه تاسیس مشهد به نام پدیده و مربی آن اکبر میثاقیان با پرسپولیس است که در صورت حذف شهرداری اردبیل، این تیم باید راهی تهران شده و با پرسپولیس دیدار کند.

برنامه مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی و حریفان تیم های لیگ برتری بدین صورت خواهد بود:

۱٫ شهدای ارتش اصفهان- کاسپین قزوین (برنده این بازی حریف استقلال تهران خواهد بود)

۲٫ مس رفسنجان- گاز جم (برنده این بازی با ملوان انزلی روبرو می گردد)

۳٫ داماش تهران- شهرداری جویبار (برنده این بازی با نفت تهران روبرو می گردد)

۴٫ ذوب آهن اصفهان- پیام آمل

برندگان بازی ۱ و ۲ و برندگان بازی ۳ و ۴ باهم روبر می شوند. از این گروه در نهایت یک تیم به نیمه نهایی می رسد.

۵٫ نفت امیدیه- گیتی پسند اصفهان (برنده این بازی با صبای قم روبرو می گردد)

۶٫ نفت نوین آبادان- شهرداری دزفول (برنده این بازی با مس کرمان روبرو می گردد)

۷٫ گسترش فولاد تبریز- میناب طیور هرمزگان

۸٫ سیاه جامگان مشهد- نفت آبادان (برنده این بازی با سپاهان اصفهان روبرو می گردد)

برندگان بازی ۵ و ۶ و برندگان بازی ۷ و ۸ با هم روبرو می شوند و در نهایت از این گروه یک تیم به نیمه نهایی می رسد.

۹٫ پرسپولیس گناوه- نفت مسجد سلیمان (برنده این بازی با سایپا کرج روبرو می گردد)

۱۰٫ تراکتورسازی تبریز- ماشین سازی تبریز

۱۱٫ یزد لوله- شهرداری نوشهر (برنده این بازی با داماش گیلان روبر می گردد)

۱۲٫ تالار وحدت همدان- گل گهر سیرجان (برنده این بازی با راه آهن تهران روبرو می گردد)

برندگان بازی ۹ و ۱۰ و برندگان بازی ۱۱ و ۱۲ باهم روبر می شوند و در نهایت تیم سوم نیمه نهایی از این گروه مشخص می گردد.

۱۳٫  فولاد خوزستان- فولاد یزد

۱۴٫ فجرسپاسی شیراز- فولاد نوین اهواز

۱۵٫ پدیده مشهد- شهرداری اردبیل (برنده این بازی حریف پرسپولیس تهران می گردد)

۱۶٫ حفاری اهواز- الوند همدان (برنده این بازی حریف استقلال خوزستان می گردد)

برندگان بازی ۱۳ و ۱۴ و برندگان بازی ۱۵ و ۱۶ باهم روبرو می شوند و در نهایت تیم چهارم مرحله نیمه نهایی از این گروه مشخص می گردد. 

۲۵۲ ۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *