جانیان تبت حامیان نسرین ستوده

۲۸ آبان ،

حمایت بودائیان از فردی مانند نسرین ستوده در شرایطی است که چندی پیش هم‌کیشان حمایت کننده از ستوده در میانمار بدترین فجایع حقوق بشری را در مورد مسلمانان بوجود آوردند. این تناقضات رفتاری در موضوع حقوق بشر به خوبی نشان از مضحک بودن بازار حقوق بشری دارد و اینکه این اشخاص به طور کامل در جهتی اهداف آمریکا و کشورهای اروپایی حرکت می کنند. لازم به ذکر است چندی پیش اتحادیه اروپا جایزه حقوق بشری ساخاروف را به فرد مورد حمایت بودائیان ( نسرین ستوده) داده بود.

به گزارش تفسیری گروه وبگردیممتازنیوز، نسرین ستوده وکیل مدافع سلطنت طلبان و منافقین،که عضو کانون غیر قانونی مدافعان حقوق بشر بوده، در سالیان اخیر نشان داده است که برای معروف شدن حاضر به انجام هرکاری حتی دیدار نکردن با فرزندان برای جلب توجه رسانه ها می‌باشد. به همین سبب تا کنون مورد حمایت رسمی گروهک منافقین و گروهک تجزیه طلب پژاک قرار گرفته است . این حمیات ها نشان می دهد کشورها و رسانه های غربی از این اخلاق ستوده نهایت سو استفاده را مینمایند . در تازهترین سناریو حقوق بشری نیز این دلال حقوق بشر مورد حمایت بودائیان قرار گرفته است.

  عکس ستوده در دستان هم‌کیشان جانیان میانمار

جمعی از بودائیان تبتی، برای آزادی نسرین ستوده مراسم مذهبی بجای آوردند. در این مراسم مذهبی به نام یاگیا (قربانی مقدس) که در هند برگزار شد، بودائیان در معبدی به نام نه ستاره، برای آزادی نسرین ستوده از زندان، به دعا برخاستند. حرکت های این چنینی به خوبی نشان میدهد که موضوع حقوق بشری به چه میزان ابزاری کاملا کاربردی برای رسیدن به اهداف سیاست کشورهای سلطه طلب قرار گرفته است.حمایت از بودائیان تبت و رهبر آنان – دالائی لاما_ به وضوح ابزاری است در دست آمریکا برای فشار بر چین .

حمایت بودائیان از فردی مانند نسرین ستوده در شرایطی است که چندی پیش هم‌کیشان حمایت کننده از ستوده در میانمار بدترین فجایع حقوق بشری را در مورد مسلمانان بوجود آوردند. این تناقضات رفتاری در موضوع حقوق بشر به خوبی نشان از مضحک بودن بازار حقوق بشری دارد و اینکه این اشخاص به طور کامل در جهتی اهداف آمریکا و کشورهای اروپایی حرکت می کنند. لازم به ذکر است چندی پیش اتحادیه اروپا جایزه حقوق بشری ساخاروف را به فرد مورد حمایت بودائیان ( نسرین ستوده) داده بود .

sutud-tabat2

sutud-tabat1

عکس ستوده در کنار ابزار شرک و بت‌پرستی اهالی تبت


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *