جای نگرانی نمی باش/ کالاهای اساسی به اندازه کافی ذخیره‌سازی شده است

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از خبر گزاری ایسنا در تاریخ شنبه ۱۳م آبان ۹۱،

taghavi.jpg

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز در زمینه ذخیره کالاهای اساسی ۱٫۵ برابر ذخیره استراتژیک ذخیره سازی صورت گرفته است و هیچ جای نگرانی در این جهت وجود ندارد.

به گزارش تفسیری خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در مازندران، سید جواد تقوی افزود: درصدد تثبیت نرخ ارز در مبادلات ارزی هستیم تا مولفه‌های تاثیرگذار بر قیمت را به خوبی شناسایی، تجزیه و تحلیل کنیم تا در صورتی که فرد سودجو قصد داشت علاوه بر اینها نرخ بالاتری را مطالبه کند به عنوان متخلف با آن برخورد کنیم.

وی گفت: دشمنان یک روز مشکل ارزی و تحریم بانک مرکزی و روز دیگر مشکل حمل و نقل بین المللی را ایجاد می نمایند.

رییس سازمان حمایت مصرف نمایندگان و تولیدکنندگان با اشاره به این که باید از همهی ظرفیت های بخش خصوصی و تعاونی استفاده نمود خاطرنشان نمود: اقتصاد مقاومتی یک اقتصاد تدافعی است که در این جهت باید به درستی کار شود.

تقوی با بیان این‌که نمی‌شود تغییرات و نوسانات ارزی را در بهای محصول نادیده گرفت، به راه‌اندازی مرکز مبادله ارزی اشاره نمود و گفت: در این خصوص توانسته ایم تا حدود بسیاری جلوی نوسانات لحظه ای ارز را بگیریم.

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت با بیان اینکه به دنبال بازنگری دقیقی در جرایم هستیم گفت: این طرح آماده شده است و در قالب طرح دو سریعتی برای تصویب به دولت و مجلس شورای اسلامی در قالب اصلاحیه نظام صنفی مطرح خواهد شد.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ