جباری دلایل جدایی‌اش از سپاهان را اعلام کرد

پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

مجتبی جباری هافبک تازه تیم فوتبال الاهلی قطر می‌گوید پس از دریافت پیشنهاد از مسئولان الاهلی برای پیوستن به این تیم دریغ نکرده است. او همچنین می‌گوید می‌خواهد کیفیت فنی خودش را حفظ کند و از تیم الاهلی به جام جهانی برزیل برود.

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز،مجتبی جباری پس از توافق با مسئولان باشگاه الاهلی قطر روز سه شنبه وارد دوحه شد و قرار است روز چهارشنبه در تست پزشکی باشگاه الاهلی شرکت کند. جباری به جای فریدون زندی به تیم الاهلی رفته است. زندی در دیدار این هفته الاهلی مقابل تیم المعیذر به شدت مصدوم شد و به نقل از پزشکان تا بهبودی کامل به شش ماه زمان نیاز دارد.

جباری پس از ورودش به دوحه، گفت: برای اولین بار است که می‌خواهم دربارهٔ پیوستنم به تیم الاهلی صحبت کنم. قبل از هر چیز برای دوست خوبم فریدون زندی آرزوی بهبودی سریع دارم. من واقعا از شنیدن خبر مصدومیت او ناراحت شدم.

وی افزود: وقتی باشگاه الاهلی به من پیشنهاد داد، یک لحظه هم دریغ نکردم. با توجه به تمایل باشگاه الاهلی برای به خدمت گرفتنم ظرف ۴۸ ساعت و قبل از تمام شدن مهلت نقل و انتقالات لیگ قطر، به پیشنهادشان جواب دادم. یکی از شرایط من برای باشگاه الاهلی فسخ قراردادم با باشگاه سپاهان بود. مسئولان الاهلی هم با باشگاه سپاهان مذاکره کردند و این باشگاه شرایط ویژه‌ای برای صدور کارتم گذاشته بود. در نهایت در آخرین ساعات روز دوشنبه این رضایت به دست آمد.

هافبک تیم الاهلی در پاسخ به این سئوال که “چرا قراردادش را با باشگاه سپاهان فسخ کرد”؟ یادآور شد: در این تیم راحت نبودم و از نظر روحی و روانی احساس خوبی نداشتم. من ۱۳ سال در استقلال عضویت داشتم و ۹ سال در ترکیب اصلی این تیم بازی کردم و هرگز چنین احساسی نداشتم.

جباری همچنین دربارهٔ دلایل جدایی‌اش از استقلال با وجود سابقه بسیار در این تیم، تاکید کرد: با وجود عشق و علاقه‌ای که به استقلال داشتم، اما به سبب بعضی از شرایط خاص این تیم مجبور به ترک آن شدم که الان نمی‌خواهم دربارهٔ آن حرف بزنم.

وی که با پایگاه اینترنتی “الکاس” صحبت کرده است، همچنین به اهدافش با باشگاه الاهلی اشاره کرد و افزود: من با هدف‌های بزرگی به الاهلی آمدم. هم تلاش می‌کنم با این تیم به پیروزی برسم و هم تمام تلاشم را می‌کنم تا در بهترین سطح فنی قرار بگیرم و سال آینده با تیم ملی ایران در جام جهانی برزیل باشم.

هافبک تیم الاهلی در ادامه صحبت‌هایش در خصوص میزان شناختش از لیگ قطر، تصریح کرد: من اطلاعات بسیاری از لیگ قطر دارم. با باشگاه‌های قطری در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده‌ایم و همچنین با تیم ملی فوتبال ایران در راه صعود به جام جهانی برزیل چهار بار با تیم قطر مواجه شدیم. ضمن اینکه بسیار از دوستان من در لیگ قطر بازی کرده‌اند.

“آیا شما تا به حال تجربه حرفه‌ای بازی در کشورهای خارجی را داشته‌اید”؟ جباری در پاسخ به این سئوال گفت: با وجود اینکه در طول سال‌های قبل چند پیشنهاد داشتم ولی این پیشنهادات توسط باشگاه استقلال رد شد. به هر حال این اولین تجربه من برای بازی در خارج از ایران است.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ