جبهه ایران اسلامی از سعید جلیلی حمایت کرد

جبهه ایران اسلامی با صدور بیانیه ای از سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

جبهه ایران اسلامی از سعید جلیلی حمایت کرد

به گزارش ممتاز نیوز، متن این بیانیه به شرح زیر است: «باعنایت به برگزاری زودهنگام انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری در پی شهادت رئیس جمهور انقلابی ، محبوب و مردمی سید محرومان و همراهان خدوم کشور عزیزمان در شرایط انتخاب خطیر و مهم دیگری قرار گرفته و در راستای تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی و تقویت مشارکت ملی جبهه ایران اسلامی بابهره گیری از توانمندی خود در سراسر کشور پس از بررسی شرایط اقتصادی و عمومی جامعه که نیاز به تداوم خط خدمت به ملت شریف ایران می باشد که پس از بررسی سوابق علمی اجرایی و توانمندی‌ نامزدهای مورد تایید شورای نگهبان با اکثریت آرا شورای مرکزی و دبیران استان‌ها نسبت به انتخاب کاندیدای اصلح مورد حمایت این جبهه اقدام نمود.

به تبع آن نظر جبهه به محضر عزیز و شریف ملت ایران اعلان می‌گردد. بی تردید حل مسائل معیشتی مدیریتی ، مسئله مسکن ، همچنین ارزان سازی دارو و خدمات بهداشتی و پزشکی و در ادامه ساماندهی معضلات اجتماعی و فرهنگی کشور بخشی از مطالبات مهم و اکثری مردم عزیز است که جبهه ایران اسلامی خود را ملزم به پیگیری خواسته های به حق مردم شریف از دولت چهاردهم می داند.

اینک با توجه به فرمایشات و منویات رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر انتخاب رئیس جمهور فعال پرکار آگاه و معتقد به اصول انقلاب اسلامی ، با بررسی سوابق اجرایی موفق جناب آقای سعید جلیلی در حوزه‌های مختلف ، این جبهه تمام تلاش خود را در جهت حمایت و معرفی صحیح ابعاد شخصیتی ، اجرایی و اعتقادی ایشان به عمل خواهد آورد تا مردم شریف مان در فضای سالم و شفاف اطلاع رسانی بتوانند نسبت به انتخاب اصلح همت گمارند. سربلندی ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند منان خواستاریم.»

انتهای پیام/


ایران

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.