جبهه پایداری ضلع اول انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ خواهد بود

۲۳ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه جبهه پایداری ضلع اول انتخابات آتی ریاست جمهوری خواهد بود، از سایر گروه‌ها و تشکل‌ها برای اتحاد با این جبهه در انتخابات دعوت کرد.

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران به ورود جبهه پایداری به عرصه انتخابات ریاست جمهوری سال آینده اشاره کرد و گفت: جبهه پایداری تصمیم گرفته است که برای انتخابات سال آینده کاندیدا معرفی کند.

وی در ادامه افزود: در خصوص اشخاص مختلفی بحث و اولویت‌بندی‌ها نیز مشخص شده است و به زودی کاندیدای مورد نظر این جبهه اعلام خواهد شد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در خصوص اعلام نام سعید جلیلی، سیدمسعود میرکاظمی و سیدپرویز فتاح به عنوان نامزدهای جبهه پایداری گفت: چنین مسئله‌ای را تایید نمی‌کنم که اینها می باشند یا نیستند.

حسینیان همچنین در خصوص ائتلاف با ۱+۲ گفت: ما یک کاندیدای مشخص داریم و معتقدیم کاندیدای ما اصلح است و تلاش خواهیم کرد تا شناخته شده و آرای مردم را جلب کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با ۱+۲ ائتلاف خواهید کرد، اظهار داشت: ما از سایر گروه‌ها می‌خواهیم برای انتخابات سال آینده با جبهه پایداری متحد شوند.

حسینیان در خاتمه تاکید کرد:‌ جبهه پایداری ضلع اول انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری خواهد بود.
انتهای پیام/س۲


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *