جبهه پایداری فردا ۴ کاندیدا انتخابات ریاست جمهوری اش را معرفی می کند

۲۵ام بهمن ،

جبهه پایداری فردا پنجشنبه در همایشی که در مرکز فرهنگی سیدالشهداء در تهران برگزار می کند، ۴ کاندیدای خود را برای انتخابات سال ۹۲ معرفی خواهد کرد.

جبهه پایداری در همایشی که فردا برگزار خواهد کرد، ۴ گزینه خود را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری آینده معرفی خواهد کرد.

جبهه پایداری قرار است سعید جلیلی، غلامعلی حداد عادل، پرویز فتاح و کامران باقری لنکرانی را به عنوان کاندیداهای این جبهه معرفی کند.

گویا در ساز و کاری که جبهه پایداری در نظر گرفته قرار است از بین ۴ کاندیدای یاد شده یک نفر به عنوان کاندیدای نهایی جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری آینده معرفی شود. اما آنچه در حال حاضر بیش از همه منظور نظر این تشکل است پیشبرد موضوعات انتخاباتی این جبهه با تکیه بر ۴ کاندیدای نامبرده شده است.

در همین خصوص شنیده شده است که پس از رایزنی های جبهه پایداری و تلاش هایی که برای مطرح شدن نام سعید جلیلی و پرویز فتاح به عنوان ۲ گزینه این تشکل صورت گرفته است، جلیلی عنوان کرده که به هیچ عنوان کاندیدا نمی شود و فتاح هم به سبب محدودیت و معذوریت هایی که برای حضور در انتخابات به عنوان کاندیدا دارد، تمایلی به حضور در عرصه در قامت یک کاندیدا ندارد؛ بنابراین و در نهایت جبهه پایداری قرار است از بین آقایان حداد و لنکرانی کاندیداهای نهایی خود را معرفی کند.

از جبهه پایداری خبر می رسد که این تشکل اصولگرا در بررسی های خود دربارهٔ آقایان حداد و لنکرانی به جمع بندی نهایی رسیده است. از قرار معلوم اجماعی دربارهٔ کاندیداتوری آقای حداد عادل از سوی اعضای جبهه پایداری صورت نگرفته و جمع بندی نهایی این جبهه در خصوص آقای لنکرانی این است که وی مطلوب ترین گزینه است و می تواند کاندیدای نهایی این تشکل در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ باشد.

اگرچه استراتژی جبهه پایداری این است که در حال حاضر با تکیه بر نام این ۴ نفر به عنوان گزینه های خود برای انتخابات ریاست جمهوری آینده، کار را پیش ببرد، اما کار این تشکل برای انتخاب گزینه نهایی تقریبا تمام شده است و بعید است تصمیم دیگری غیر از آنچه گفته شد اتخاذ شود. شاهدی دیگر بر این گفته ها سخنان مرتضی آقا تهرانی از اعضای ارشد این جبهه در اولین همایش سراسری جبهه پایداری بود که اعتقاد داشت: حداد عادل حال هر چند ابتدا جزو گزینه های این تشکل برای انتخابات ریاست جمهوری بوده است، اما حال که با اعضای ائتلاف سه گانه برای انتخابات ریاست جمهوری گروهی را تشکیل داده و وارد رایزنی شده است، دیگر نمی تواند در بررسی های این تشکل قرار بگیرد.

به گزارش مهر، همایش بزرگ ۳۴ سال پایداری در مقابل فتنه و انحراف قرار است فردا پنجشنبه از ساعت ۱۴:۳۰ در مرکز فرهنگی سید الشهدا در تهران برگزار می گردد.

/۲۷۲۱۲

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *