جدایی قطعی ستاره منچستریونایتد/ مارسیال مانع انتقال آزمون به لیون می‌شود؟

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد از جدایی قطعی ستاره فرانسوی این تیم خبر داد.

 جدایی قطعی ستاره منچستریونایتد/ مارسیال مانع انتقال آزمون به لیون می‌شود؟

به گزارش ممتاز نیوز، رالف رانگنیک تایید کرد که «آنتونی مارسیال» قصد دارد پس از ۷ سال بازی برای شیاطین سرخ در پنجره زمستانی تیم را به مقصد جایی دیگر ترک کند.

رانگنیک گفت:‌ آنتونی به من توضیح داد که در این ۷ سال برای یونایتد چه زحماتی کشیده است و حالا فکر می‌کند که وقت تغییر است و باید تیم را ترک کند.

با این مصاحبه سرمربی منچستریونایتد نشریه میرر انگلیس از ۵ مقصد احتمالی مارسیال پرده برداشت که یکی از آنها اهمیت بیشتری دارد.

میرر نوشت که یکی از گزینه‌های مارسیال بازگشت به فرانسه و وطنش است و می‌خواهد این بار به جای موناکو برای لیون بازی کند. لیون اکنون شرایط خوبی نداشته و درصدد خرید سردار آزمون است.

حالا باید دید در پنجره زمستانی که از ۳ روز دیگر آغاز می‌شود چه اتفاقی برای مارسیال و ستاره کشورمان رخ خواهد داد. البته گمان می‌رود که آزمون راهی لیون شود و مارسیال تیمی دیگر برای خود انتخاب کند.

میرر از آرسنال، موناکو ، نیوکاسل و سویا به عنوان مقاصد احتمالی مارسیال صحبت کرد. هر کدام از این تیم‌ها با مشکل خط تهاجمی روبه‌رو هستند و می‌خواهد با خرید ستاره تکنیکی منچستریونایتد معضل گلزنی خود را حل کنند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ