جدول رقم قراردادهای میلیاردی بازیکنان استقلال منتشر شد

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2013/08/2fa77ba880fcd8eac998b3bd2d43fbd9.jpg

به گزارش خبرگزاری ممتازنیوز  و به نقل از سایت رسمی وزارت ورزش و جوانان، مازیار ناظمی شفاف‌سازی هزینه‌های ورزش حرفه‌ای را یک خواست عمومی از سوی مردم و رسانه‌ها اعلام کرد و گفت: خوشحالیم بعد از سال‌ها این مهم با تدبیر و مدیریت وزیر ورزش و جوانان و همراهی مجموعه مدیریتی وزارتخانه، به ویژه دکتر خادم معاون وزیر و نماینده تام الاختیار وزیر در امر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در این زمان میسر شد. امیدوارم با حمایت و همراهی مسئولان، نمایندگان، مردم و به خصوص رسانه‌ها این روند مطلوب برای جلوگیری از برخی مفاسد در ورزش ادامه داشته باشد.

وی افزود: بعد از اعلام امادگی سرمربی و مدیر عامل باشگاه استقلال برای انتشار مبالغ قرارداد و هزینه های این تیم در فصل گذشته، این موضوع با دکتر خادم مطرح شد و با مساعدت ایشان که در بحث شفاف سازی هزینه های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بسیار پیگیر است، ریز مبالغ دریافتی بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال برای اطلاع عموم  و رسانه ها اعلام شد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان در موضوع شفاف‌سازی قراردادهای ورزش حرفه‌ای به ویژه فوتبال جدی است و این مهم را با هدف حفظ سرمایه‌های مردم و کشور با همراهی دولت، مردم و رسانه‌ها با قاطعیت دنبال خواهد کرد.

ناظمی در پایان با تقدیر از پیشگامی برخی باشگاه‌ها و مدیران در اعلام صحیح هزینه‌های باشگاه‌شان گفت: شفاف‌سازی هزینه‌های فوتبال حرفه‌ای برنامه مهم دکتر گودرزی است و خوشحالیم که این تصمیم با استقبال مردم، مسئولان، نمایندگان مجلس و حتی برخی مدیران عامل، مربیان و بازیکنان تیم‌ها روبرو شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ