جدیدترین آمار از میزان فروش عجیب فیلم های درحال اکران

تاریخ انتشار: ۳۰ April 2016 | 1:44 am

مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش «پنجاه کیلو آلبالو» گفت: فیلم هم اینک در ۲۶ سالن سینما در تهران اکران است و در تهران با فروش ۵ میلیارد ۵۷۰ میلیون تومان و شهرستان به فروش ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسید. و در کل فروش فیلم ۸ میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان دست یافت. اقبال فیلم در شهرهای بزرگ از جمله مشهد، شیراز، اصفهان با اقبال مواجه شده است.

حبیب اسماعیلی مدیر عامل دفتر رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش «من سالوادور نیستم» توضیح داد: فیلم در تهران و شهرستان با اقبال مواجه است و هم اینک در تهران و شهرستان به فروش ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسیده است.

وی ادامه داد: فیلم «کفشهایم کو» نیز در تهران به فروش ۵۵۰ میلیون تومان رسیده است که با اکران شهرستان، فیلم با اقبال بهتری مواجه می شود.

امیرقطبی مدیر فروش دفتر فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر توضیح داد: فیلم سینمایی «بادیگارد» پس از ۴۴ روز نمایش به فروش ۳ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان در تهران و ۱ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان در شهرستان دست یافته است و در کل فروش فیلم ۵ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان است.

وی درباره فروش «ابد و یک روز» توضیح داد: فیلم در تهران به فروش ۴ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسید. این فیلم هم اینک به فروش ۵ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان دست یافته است.

صباغ زاده مدیر دفتر پخش فیلم نیمروز درباره فروش «اژدها وارد می شود» گفت: در دو شب گذشته فیلم در سالن آزادی به فروش فوق العاده دست یافت و روز چهارشنبه به فروش تقریبی ۲۸ میلیون تومان و۵۰۰ هزار تومان و شب گذشته به فروش تقریبی ۴۰ میلیون تومان نایل شد‌. این در شرایطی است که برخی از سالن ها فیلم در تک سانس به نمایش درآمده از جمله سینما آزادی این گونه است.

وی درباره نمایش فیلم در شهرستان ها گفت: برای ۴۰ سالن سینما در شهرستان فیلم را آماده کردیم که ظرف هفته جاری نمایش آن در شهرستان های بزرگ آغاز می‌شود.

سعید خانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا درباره فروش خشم و هیاهو گفت: فیلم در تهران به فروش ۹۵۰ میلیون تومان و در شهرستان با اکران ۴ هفته ای به فروش ۱۶۰ میلیون تومان رسید و در کل به فروش ۱ میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان رسیده است.

وی درباره فروش «خنده‌های آتوسا» گفت: فیلم فروش خوبی داشته و در چهارشنبه به فروش ۱۱ و پنج شنبه شب به فروش ۲۱ میلیون تومان رسیده است. در کل فروش فیلم در تهران ۳۲ میلیون تومان رسید. با توجه به ترافیک فیلم ها در شهرستان هنوز برای اکران فیلم در شهرستان اقدامی نکردیم‌.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *