جدیدترین جدول قیمت فروش آپارتمان نوساز در شهر تهران

جدیدترین قیمت آپارتمان های نوساز در تهران+جدول

گرانی مسکن در سال‌ ۹۹ موجب شده که در اغلب نقاط تهران، آپارتمان نوساز حداقل با نرخ ۲۰ میلیون تومان در هرمترمربع تعیین شود.

آپارتمان نوساز در تهران متری چند؟

آپارتمان‌هایی که عمر بنای آنها زیر ۵ سال است معمولا بیشترین خریداران را در بازار مسکن دارند. بررسی‌های میدانی نشان می‌دهد درمیانه دی‌ماه بیشترین خرید و فروش‌های آپارتمان‌های نوساز متعلق به آپارتمان‌هایی با متراژ بالای ۸۰ متر بوده است.به طور مثال آپارتمانی ۱۱۸ متری در محله کوکب به قیمت متری ۲۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رفته است. همچنین در شهرک ژاندارمری آپارتمانی ۱۸۰ متری به قیمت متری ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رفته است.

در محله نارمک شرقی آپارتمانی ۱۰۴ متری، متری ۲۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد و درمحله سعادت آباد نیز آپارتمانی نوساز که متراژ آن ۹۰ متر است به قیمت متری ۴۰ میلیون و ۹۰۰هزار تومان به فروش رفت. در محله نیروهوایی آپارتمانی ۱۵۰ متری به قیمت متری ۲۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش رفته است. در محله جنت آباد جنوبی نیز این هفته آپارتمانی ۱۲۳ متری، به قیمت متری ۲۶ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان فروخته شد.

در محله شاهین که در محدوده غربی تهران واقع است نیز آپارتمانی ۸۵متری به قیمت متری ۲۵ میلیون تومان معامله شد. در این هفته آپارتمان های کوچک متراژ نوساز هم در بازار معامله شد. در محله کارون شمالی آپارتمانی ۵۳ متری به قیمت متری ۲۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش رفت و در محله وحیدیه نیز آپارتمانی نوساز متری ۲۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رفت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ