جدیدترین شاسی بلند سایپا با نام V5

شرکت تولید کننده خودروهای داخلی سایپا از تولید شاسی بلند  V5خبر داد.قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا پیش فروش جدیدترین خودروی خود در آینده نزدیک اعلام کرد.

شاسی بلند V5

سایپا قصد دارد نسخه ۱٫۶ لیتری این خودرو ی شاسی بلند را هم با جعبه‌دنده دستی و هم با نمونه اتوماتیک راهی بازار ایران کند. مصرف سوخت این خودرو بین ۶٫۹ تا ۷٫۲ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر می باشد و دارای استاندارد یورو ۴ بوده و مصرف سوخت و استاندارد آن می تواند برای ایران مناسب باشد.

شاسی بلند V5

امنیت در این خودرو مناسب بوده و دارای ۲ ایربگ برای تمامی مدل ها به صورت استاندارد می باشد و ۲ ایربگ پرده ای نیز برای برخی از مدل ها سفارشی و برای دیگران استاندارد می باشد . ترمزهای هر چهار چرخ دیسکی هستند. روی این ترمزها می‌شود به صورت استاندارد EBD توزیع نیروی ترمز، BAS سیستم ترمز کمکی و ABS ترمز ضدقفل را هم مشاهده کرد .

شاسی بلند V5

در این شاسی بلند می توان از سان‌روف دو تکه برقی آن لذت برد. صندلی راننده در ۶ جهت قابل تنظیم است. در حالی که صندلی شاگرد تنها در ۴ جهت تنظیم می‌شود و برف پاک‌کن عقبی آن نیز چند سرعته است. سیستم پخش آن CD، MP3 با پورت USB است. به نظر می رسد که شرکت سایپا محصول جدید خود را با قیمت بیش از ۷۰ میلیون روانه بازار کند.

شاسی بلند V5

شاسی بلند V5


ممتاز نیوز
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ