جدیدترین مدل های بوت زنانه سال ۲۰۱۷/ چکمه های برند اکو ECCO

گردآوری توسط گروه مد و لباس ممتازنیوز

چکمه های ساق بلندی که بسیار مناسب حال و هوای این فصل است. چرم استفاده شده در لبه های این کفش ضد آب است و به پا فرصت تنفس می دهد. کفی پشمی این چکمه ها به پاها آرامش خاصی می دهد. لایه رویی این چکمه ها از پلاستیکی بسیار سبک و مقاوم درست شده است. لایه داخلی این چکمه ها از پشم، اکریلیک و پلی استر درست شده است که هوای داخل چکمه ها را کنترل می کند.

جدیدترین مدل های چکمه زنانه سال 2017/ چکمه های برند اکو ECCO

چکمه های برند اکو ECCO جدیدترین مدل های چکمه زنانه سال 2017/ چکمه های برند اکو ECCO

چکمه زنانه بسیار زیبا با کفی پلاستیکی بسیار مقاوم، مناسب فصل سرمای زمستان می باشد. دور دوزی بسیار شیک پشمی به هیچ وجه اجازه ورود سرما به داخل کفش را نمی دهد. کفی پشمی جداشدنی این چکمه ها گرمای داخل آن را چند برابر می کند. این چکمه ی فوق العاده شیک و خانمانه در چهاررنگ مشکی، قهوه ای، خردلی و خاکستری موجود می باشد.

جدیدترین مدل های چکمه زنانه سال 2017/ چکمه های برند اکو ECCO

بوت های زمستانی جدیدجدیدترین مدل های چکمه زنانه سال 2017/ چکمه های برند اکو ECCO جدیدترین مدل های چکمه زنانه سال 2017/ چکمه های برند اکو ECCO

جدیدترین مدل های چکمه زنانه سال 2017/ چکمه های برند اکو ECCO

لبه دوزی دور این چکمه پاها را از خیس شدن و سرما محافظت می کند. طرح دوخت روی چکمه بسیار منحصر به فرد و زیباست و به هرچه بیشتر گرم شدن پاها کمک می کند. بندهای روی این کفش ها به هر چه محکمتر و راحت تر بودن پا در چکمه ها کمک می کند. داخل کفش از پرهای مصنوعی درست شده که هم راحت هستند و هم شیک و گرم.

جدیدترین مدل های چکمه زنانه سال 2017/ چکمه های برند اکو ECCO جدیدترین مدل های چکمه زنانه سال 2017/ چکمه های برند اکو ECCO

چکمه های شیک و جدید سال ۲۰۱۷

بوت های ساقه بلند با بندهای دوقلو برای حفاظت بیشتر از سرما بسیار مقاوم و شیک در دورنگ موجود است. مخلوط چرم و پارچه در این چکمه ترکیب فوق العاده ای بوجود آورده است. داخل چکمه ها طوری تعبیه شده که رطوبت و گرما را کنترل می کند و بهداشت داخل آن بسیار فراهم است.

جدیدترین مدل های چکمه زنانه سال 2017/ چکمه های برند اکو ECCO جدیدترین مدل های چکمه زنانه سال 2017/ چکمه های برند اکو ECCO

چرم انعطاف پذیر و نرم بالای این چکمه ها استفاده ازآن ها را بسیار راحت کرده است. خمیدگی این چکمه ها حالت اسپرت زیبایی به این کفش ها داده است. تودوزی پشم بره ۱۰۰% خالص که در لبه بالایی کفش نمایان است پاها را گرم و آرام نگه می دارد. طراحی ویژه برند اکو در این چکمه، هوا را برای راحتی بیشتر در داخل کفش به چرخش در می آورد. روکش پلاستیکی بسیار با دوام این چکمه ها هم شیک است و هم دوام زیادی دارد.

ترجمه و گرداوری:
بخش مد و زیبایی مجله ممتاز
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ