جذاب ترین مرد جهان دختردار شد

۱۹خردادماه،

روز ۳۱ مه ۲۰۱۳، چنینگ تیتوم، هنرپیشه هالیوودی، جذاب ترین مرد جهان در سال ۲۰۱۲ و همسرش، جنا دوان-تیتوم، دختردار شدند و نامش را “اِوِرلی” گذاشتند.

ممتازنیوز:  روز ۳۱ مه ۲۰۱۳، چنینگ تیتوم، هنرپیشه هالیوودی، جذاب ترین مرد جهان در سال ۲۰۱۲ و همسرش، جنا دوان-تیتوم، دختردار شدند و نامش را “اِوِرلی” گذاشتند.

این زوج در سال ۲۰۰۶ و سر صحنه فیلم “Step Up” با هم آشنا شدند و در مارس ۲۰۰۹ ازدواج کردند.

 جنا در لندن وضع حمل کرد و این زوج هنوز هم در لندن به سر می برند، زیرا چنینگ در حال بازی در فیلم تخیلی”Jupiter Ascending” به کارگردانی برادران واچوفسکی به همراه بازیگران دیگری همچون میلا کونیس، شان بین و … است.

جنا در مورد بارداری اش می گوید: «فکر می کردم در دوران بارداری آنقدر سریع بدنم تغییر بکند که واقعاً وحشت کنم. ولی در واقع این تغییر تدریجی بود و معتقدم این که بارداری نه ماه طول می کشد سببی دارد و در نهایت مادر کاملاً آماده وضع حمل می گردد. چنینگ در این مدت بسیار کمکم کرد. 

او با من مخالفتی نمی کرد و کاملاً حمایتم می کرد و همیشه می گفت: “هر کاری دلت خواست بکن! چی دوست داری بخوری؟ هر جور خواستی عمل کن.”»

از آنجائیکه این زوج اولین فرزندشان را به دنیا آورده اند و هیچ تجربه ای ندارند، هر دو معتقدند که بسیار زود چیزهای لازم را یاد می گیرند.

منبع:برترین ها


باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ