جذب دانشجوی دکتری مهندسی صنایع در ۴ گرایش

۲۸م آذر ،

رئیس دانشکده صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب از جذب دانشجوی دکتری در ۳ گرایش رشته مهندسی صنایع در این واحد دانشگاهی خبر داد.

دکتر فرشید عبدی رئیس دانشکده صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب در گفتگو با خبرنگار  صنفی آموزشی باشگاه خبرنگاران گفت:پس از ۲ سال پیگیری مستمر این واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی سرانجام شاهد تصویب ارائه مقطع دکتری رشته مهندسی صنایع در ۴ گرایش اتوماسیون، برنامه ریزی ، تولید و تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم هستیم.

وی در ادامه بیان کرد: از بهمن ماه سال جاری با توجه به نتایج آزمون سال قبل با ظرفیت حدود ۶ نفر برای هر گرایش خواهیم بود .

دکتر عبدی اظهار داشت: پس از واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب تنها واحد دانشگاهی می باشد که هر ۳ مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی صنایع را دارد و مقطع دکتری این دانشگاه در دفترچه کنکور دکتری امسال دانشگاه آزاد اسلامی درج می گردد.

وی در پایان افزود: با توجه به این که دانشکده مهندسی صنایع واحد تهران جنوب بزرگ ترین دانشکده صنایع سراسر کشور است برای برگزاری دوره دکتری این رشته از اساتید به نام استفاده می کنیم و طی ۲ ماه آینده امکانات تحصیلی و آزمایشگاهی این دانشکده را برای این مقطع تحصیلی تکمیل خواهیم کرد./ع۲


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *