جرج لوکاس بزرگ، خالق «جنگ‌ ستارگان» در ۶۸ سالگی به دام ازدواج افتاد!/ عروس، خودش یک مدیر موفق است/ جزئیات را در “کافه سینما” بخوانید و عکس را ببینید

۱۵م دیماه ،

جمعه, ۱۵ دی ساعت ۱۲:۲۰ کافه‌ سینما

کافه سینما-عسگر مسگر: مدتی قبل بود کە جرج لوکاس خالق سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» و یکی از تاثیرگذارترین چهره‌ها در صنعت سینما، با اعلام خبر بازنشستگی و فروش استودیوی خود به «والت دیسنی» تمام هوادارانش را غافلگیر کرد. در حالی کە این روزها مسئولین «لوکاس فیلمز» و طرفداران جنگ ستارگان (با نام درست‌تر جنگ‌های ستاره‌ای) در تلاشند تا کارگردانی تازه را برائ ساخت فیلم هفتم از این سری پیدا کنند، لوکاس برائ رسانه‌ها سورپرایز تازه‌ای دارد: ازدواج!

به گزارش کافه سینما، لوکاس ۶۸ ساله پیش از این تنها یک‌بار و در سال ۱۹۶۹ با ماریسا گریفین ازدواج کرده‌است. زندگی این زوج هالیوودی پس از ۱۴ سال به جدایی انجامید، اما برائ ماریسا جایزه اسکار را به‌خاطر تدوین قسمت اول جنگ ستارگان به همراه داشت. همان‌طور کە لوکاس بعد از دو دهه به ساخت سه‌گانه‌ای تازه برائ حماسه‌ی علمی-تخیلی‌اش روی آورده بود، این روزها بیش از هر چیز به ازدواج فکر می‌کند. اما سوال اینجا است کە عروس کیست؟

هرجا صحبت از جرج لوکاس باشد، پای استیون اسپیلبرگ رفیق و همکار قدیمی او هم به میان می‌آید، حتی اگر بحث ازدواج باشد. همسر تازه لوکاس هم کسی نیست جز ملودی هابسن رئیس هیئت مدیره‌ی «دریم وکز اینیمشین» استودیوی فیلمسازی اسپیلبرگ. البته این تنها مشغله‌ی کاری خانم هابسن ۴۳ ساله محسوب نمی‌شود. هابسن کە فارغ‌اتحصیل رشته‌ی هنر ازدانشگاه پیرنستن می‌باشد، علاوه بر دریم ورکز ریاست هیئت مدیره‌ی کتابخانه عمومی شیکاگو، مدیریت مجموعه تجاری “استارباکس”، مدیریت مجموعه “استی لادرز” و شرکت سرمایه‌گذاری “آریل” را هم بر عهده دارد. هابسن کە با حضور در برنامه‌های تلویزیونی  چهره‌ای شناخته شده برائ مردم به حساب می‌آید و یکی از چهره‌های موثر در فرهنگ و اقتصاد امروز آمریکا است کە رسانه‌ها افق‌های گسترده‌تری را هم برائش پیش‌بینی می‌کنند.

جرج و ملودی از سال ۲۰۰۶ با یکدیگر آشنا شده‌اند و بعد از هفت سال آشنایی، ملودی به خواستگاری خالق جنگ ستارگان جواب مثبت داده‌ و این زوج به‌زودی زندگی تازه‌ای را در کنار یکدیگر آغاز خواهند کرد. خبر نامزدی این لوکاس و هابسن ساعاتی قبل رسما توسط سخنگوی «لوکاس فیلمز» اعلام شده‌ و هنوز جزئیات دیگری از مراسم ازدواج این زوج در دسترس نیست.

جرج لوکاس و همسرش

عسگر مسگر/ کافه سینما

کافه سینما-آخرین خبرها و یادداشت های سینمای ایران و جهان
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ