جریمه استقلال و دایی، محرومیت مرفاوی

۱۹اردیبهشت،

3-1091.jpg

کمیته انضباطی آرا خود را دربارهٔ پرونده‌های مختلف و شکایات رسیده به کمیته انضباطی اعلام کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به شرح زیر است:

جریمه نقدی تراکتورسازی و آلومینیوم هرمزگان

در بازی آلومینیوم هرمزگان و تراکتورسازی تبریز که ۱۵ اردیبهشت ۹۲ در بندرعباس برگزار شد، باشگاه آلومینیوم هرمزگان به سبب اهانت و فحاشی تماشاگران منتسب به این تیم، دو میلیون تومان جریمه نقدی شد. همچنین این باشگاه به سبب پرتاب اشیا از سوی طرفداران منتسب به این تیم به سوی نیمکت ذخیره‌ها، به پرداخت یک میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد. تراکتور سازی تبریز هم به سبب تاخیر دو دقیقه‌ای در ورود به زمین، در نیمه دوم به پرداخت ۶۰۰ هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد. آرای صادره قطعی است.

ملوان ۹ میلیون ریال جریمه شد

باشگاه ملوان بندرانزلی در بازی مقابل پرسپولیس تهران در ۹ اردیبهشت ۹۲ و در نیمه دوم با سه دقیقه تاخیر به میدان آمد که به همین سبب از سوی کمیته انضباطی ۹۰۰ هزار تومان جریمه شده است. رای صادره قطعی است.

جریمه ۲۰ میلیونی استقلال و ۵ میلیونی امیرآبادی

در بازی فولاد خوزستان و استقلال تهران که ۱۵ اردیبهشت ۹۲ در اهواز انجام شد، باشگاه استقلال تهران به سبب پرتاب اشیای متفرقه طرفداران منتسب به این تیم، ۲۰ میلیون ریال جریمه شد. مهدی امیر آبادی بازیکن تیم فولادخوزستان به سبب توهین به داور یک جلسه از همراهی تیمش محروم و ۵ میلیون ریال جریمه شد. آرای صادره قطعی و لازم الاجراست.

محرومیت مرفاوی و جریمه دایی

بر اساس گزارش ناظر بازی و ناظر داوری بازی ۱۵ اردیبهشت ۹۲ تیم های راه آهن و صبای قم صمد مرفاوی به سبب اعتراض های مکرر به داور مسابقه و اهانت به داور و همچنین حرکات زننده‌ای که منجر به اخراجش شد و در حین اخراج هم از دستور داور اجتناب می کرد، از سوی کمیته انضباطی به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت از همراهی تیمش محروم شد. همچنین علی دایی سرمربی راه آهن به سبب اهانت به سرمربی تیم مقابل و اعتراض به داور به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. آرای صادره قطعی و لازم الاجراست.


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *