جزئیات سرقت مرگبار از یک صرافی در میدان فردوسی

۲۵اردیبهشت،

دستبرد مسلحانه به صرافی امین در میدان فردوسی با قتل دختر ۲۲ ساله ای پایان یافت. اکنون پلیس تجسس گسترده ای را برای دستگیری قاتل آغاز کرده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، ساعت ۱۱ روز قبل سرقت از یک صرافی در حوالی میدان فردوسی به ماموران پلیس اطلاع داده شد. در ادامه تیمی از ماموران در محل حاضر شده و در جریان بررسیها و بازبینی فیلم صرافی دریافتند، ۲۰ دقیقه قبل از سرقت پسر جوانی حدود ۲۰ ساله وارد مغازه صرافی شده و پس از پرسیدن قیمت ارز از آنجا خارج شده بود.
 
همزمان با ترک مغازه از سوی یکی از کارکنان مرد، متهم دوباره وارد صرافی شده و با چاقو ضربه ای به دختر ۲۲ ساله ای که به تنهایی در صرافی حضور داشت وارد کرده و با سرقت دلارهای موجود در مغازه از محل گریخت.
 
شاهدان این سرقت با ملاحظه جوان سارق که در حال فرار بود به تصور اینکه طرح مبارزه با دلالان ارز اجرا شده است هیچ واکنشی نسبت به فرار متهم انجام ندادند.
 
دخترمجروح سپس به بیمارستان دادگستری منتقل شد و پس از بخیه جراحاتش مرخص و به خانه بازگشت اما شامگاه دیروز دوباره حالش درخانه بد شد و خانواده اش او را به بیمارستان پارسا انتقال دادند که در آنجا به کما رفت. ساعت ۱۰ صبح امروز دختر ۲۲ ساله به سبب خونریزی داخلی جان خود را از دست داد.
 
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تائید این خبر  اعلام کرد: همزمان با مرگ دختر ۲۲ ساله پرونده با موضوع قتل عمد و با دستور قاضی شهریاری بازپرس جنایی تهران به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ارجاع شد که در حال حاضر ماموران با بازبینی فیلم های صرافی محل سرقت و مغازه های اطراف تحقیقات گسترده ای را برای دستگیری قاتل آغاز کردند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *