جزئیات مصوبه تازه اختیارات استخدامی در دولت/ طرح “مهر آفرین” ابلاغ شد

۷ م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مصوبه جامع هیئت وزیران دربارهٔ تفویض اختیارات اداری و استخدامی با عنوان “طرح مهرآفرین” با امضای معاون اول رئیس جمهور، ابلاغ شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تصویب نامه جامع هیئت وزیران در رابطه با تفویض اختیارات اداری و استخدامی در قالب “طرح مهرآفرین” به استانداران و روسای دستگاه های ملی، ابلاغ شد.

در این ابلاغیه که به امضای محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهور رسیده است دربارهٔ مواردی از قبیل تصمیم گیری صدور مجوزهای استخدامی تخصیص یافته، مجوز نشر آگهی، اجرای آزمون، استخدام معلولان و مواردی از این دست؛ تصمیمات تازهی اعلام شده است

تصویب ابلاغیه هیئت وزیران

ابراهیم عزیزی، معاون سابق توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور نیز در روزهای قبل در تشریح مصوبه هیئت وزیران، گفت: برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی، راه اندازی سامانه های کارمند ایران و ایران مردم در قالب طرح مهرآفرین تصمیماتی در دولت گرفته شد.

برای دریافت متن کامل مصوبه دولت اینجا را کلیک کنید.

منبع خبر : خبرگزاری مهر


استخدام
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. علی گفت:

    من یه کارمند قراردادی هستم خدا وکیلی تا کی باید این عاقبتمون باشه.مگه ما تا چند سال زنده ایم؟ خسته شدیم از این حقوق چندرغاز…چه فایده!!!

  2. رضا همدانی گفت:

    سلام پس پول این همه بنده خدا که شرکت کردن چی میشه حتما جز مالیات حساب میشه یا کارمزد زحمتایی که این عزیزا کشیدن واقع متاسفم برای این همه جوان که هر روز و با هربهانه ایی گرفتاری این بی احترامی هامیشن من به شخصه حدود ۴۰ هزار تومان برای این آزمون خرج کردم حالا شما بیاید این عدد رو ضرب در تعداد شرکت کننده ایی که داشت بکنید ببینید چقدر وحشتناک میشه از اختلاص بیمه هم میزنه بالاتر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *