جشنواره شکوفا میهمان ۳۷۴ محله شهر تهران

چهارشنبه ۱۷ خرداد – ۰۴:۴۵:۲۸ ب.ظ

نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس

مدیرکل برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران در منطقه ۲۰ عنوان کرد:

بزرگنمایی:  

خبرگزاری آریا- مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت اجتماعی شهرداری تهران در بین مدیران IT محلات منطقه ۲۰، هدف از جشنواره شکوفا را ارتقاء هویت محلات برشمرد و از برگزاری این جشنواره در ۳۷۴ محله شهر تهران خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰، دکتر کاوه تیمورنژاد صبح امروز در بین مدیران IT و  محلات ۲۲ گانه این منطقه با اعلام این خبر گفت: شکوفا به معنی شهروند کارآمد و فناوری ارتباطات است که در ۷ رشته از جمله وبلاگ نویسی، رسانه دیجیتالی، رباتیک، برنامه نویسی موبایل،توسعه مهارت های رایانه ای و بازیهای رایانه ای در سطح ۳۷۴ محله شهر تهران برگزار می شود.
تیمورنژاد هدف از برگزاری این جشنواره را ارتقاء هویت محلات برشمرد و خاطرنشان کرد: عضوگیری کانون های هفتگانه از طریق مراجعه به سرای محلات و یا پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران انجام می شود.
وی با اشاره به اینکه ثبت نام جشنواره شکوفا تا نیمه تیرماه سال جاری صورت می گیرد تصریح کرد: پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، دوره آموزشی تخصصی در یک دوره ۱۵ روزه برگزار می شود و برپایی جشن های محله ای، جشن های منطقه ای، و جشنواره نهایی در سطح شهر تهران از جمله مراحل نهایی این جشنواره شکوفا محسوب می شود که با محوریت محلات انجام می شود.
مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه محلات منطقه ۲۰ از جمله مناطق ممتاز در سطح شهر تهران است اظهار داشت: منطقه ۲۰ به عنوان کانون رباتیک شهر تهران و شهردار منطقه ۲۰ به عنوان رئیس ستاد اجرایی کل رباتیک ۳۷۴ محله شهر تهران انتخاب شده است که بر این اساس جشن رباتیک ۳۷۴ محله شهر تهران در این منطقه برگزار خواهد شد. 
این نشست با حضور مدیرکل برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران و هیئت همراه، شهردار و معاونین شهرداری منطقه ۲۰، مدیران IT و مدیران محلات ۲۲ گانه منطقه ۲۰ در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه ۲۰ صبح امروز برگزار شد.
 

 

کد خبر: ۲۰۱۲۰۶۰۶۱۶۴۵۲۸۱۷۸


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ