جشنواره “غذا برای بهتر زیستن” برگزار می گردد

اسفند ۱۳۹۹
ممتاز نیوز: جشنواره غذا (مسابقه آشپزی ) در سه بخش پیش غذا، غذای اصلی و دسر؛ به همت باشگاه هوادارن پرشین بلاگ، برگزار می گردد.

به گزارش ممتاز نیوز، همزمان با روز جهانی غذا در تاریخ ۲۵ مهرماه برابر با ۱۷ اکتبر، باشگاه هواداران پرشین بلاگ و پایگاه اینترنتی آشپز ایرانی با حمایت گروه پایگاه اینترنتی های پرشین بلاگ ، خبرگزاری ممتاز نیوز و ستاد ساماندهی تشکل های مردم نهاد شورای اسلامی شهر تهران، اقدام به برگزاری جشنواره ای با موضوع غذا برای بهتر زیستن کرده است.

هدف از برگزاری این جشنواره معرفی صنایع غذایی و تشویق مردم به تهیه غذاهای سالم و مناسب با سلامت خانواده و ترویج فرهنگ استفاده از غذای ایرانی می باشد.

این جشنواره در سه بخش پیش غذا، غذای اصلی و دسر برگزار می گردد که به برندگان هر بخش جوایز ارزنده ای تعلق می گیرد .

علاقمندان برای شرکت در  مسابقه آشپزی می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی آشپزایرانی به آدرس reg.ashpazeirani.com ثبت نام کنند.

گفتنی است زمان برگزاری جشنواره ۲۵ مهرماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸عصر بوده و حضور در این جشنواره برای عموم مردم آزاد است.

لازم به ذکر است محل برگزاری جشنواره در ستاد مردم نهاد شورای شهر تهران واقع درخیابان انقلاب – ایستگاه دروازه دولت – خیابان خاقانی – پلاک۷۹  می باشد.

علاقمندانی که مایل به حمایت از این جشنواره می باشند و یا می خواهند از غرفه های محل جشنواره استفاده کنند می توانند با شماره ۲۰۷۰۳۵۷-۰۹۱۲ و یا از طریق پست الکترونیک به آدرس festival@ashpazeirani.com تماس حاصل فرمایند.

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ