جعفری: پرسپولیس امسال میلیاردی هزینه کرد

    جعفر جعفری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دیدار فردا شب با پرسپولیس عنوان کرد: پرسپولیس امسال میلیاردی هزینه کرده و بازیکنان خوبی به خدمت گرفته است. امیدوارم بازی بسیار خوبی انجام دهیم و مردم لذت ببرند.

وی در مورد محرومیت هواداران پرسپولیس و تلاش مدیران این باشگاه برای بخشش این محرومیت، گفت: هواداران پرسپولیس تماشاگران پرشور و با نشاطی هستند اما قانون باید اعمال شود. پرسپولیس یک بار باید تنبیه شود تا دیگر شاهد تخلفی از سوی تماشاگران نباشیم. اگر محرومیت هواداران پرسپولیس بخشیده شود فدراسیون زیر سوال می‌رود. پرسپولیس قانون سقف قرارداد را رعایت نکرد و بالاتر از سقف به بازیکنان پول داد و اکنون نیز می‌خواهد محرومیت هوادارانش بخشیده شود، اگر چنین شود یعنی قانون جنگل!

جعفری در مورد هزینه‌های باشگاه فجرسپاسی، اظهار داشت: کل هزینه‌ ما برای جذب بازیکن ۵ میلیارد تومان شده که فکر می‌کنم این مبلغ حدود دستمزد ۳ بازیکن پرسپولیس است.

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی در مورد اینکه شکست پرسپولیس پاداش دارد یا نه، گفت: ما برای هر بردی پاداش می‌دهیم. بودجه ما کم است اما تمام کارهایمان را به موقع انجام می‌دهیم. هفته گذشته نیز بعد از پیروزی مقابل ذوب آهن به بازیکنان پاداش دادیم. پاداش شکست استقلال و پرسپولیس ویژه است.

 


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ