جعفری: تلاشم را چند برابر می‌کنم/ دو پایگاه اینترنتی هواداری جریانی علیه من راه انداخته است

۳ م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز پس از عدم پذیرش استعفایش در جلسه هیات مدیره این باشگاه گفت: تمام تصمیم‌های ما در صورت رضایت هواداران انجام می‌شود و من از این پس تلاشم را چند برابر می‌کنم.

به گزارش ایسنا، سردار جعفری ادامه داد: من با توجه به مشکلاتی که به وجود آمده بود و جریان‌سازی‌هایی که بر علیه من انجام داده‌ بودند تصمیم گرفتم استعفا بدهم ولی هیات مدیره از من درخواست کرد که دوباره در خدمت هواداران پرشورمان باشم و هواداران تراکتورسازی بدانند من در ادامه با تمام قدرت به کارم ادامه خواهد داد و تلاشم را چند برابر می‌کنم.

وی گفت: ما زمانی که در اول فصل می‌خواستیم آقای مظلومی را به تیم بیاوریم – چون هیات مدیره می‌خواست از سرمربی داخلی استفاده کنیم – ولی چون مردم نخواستند وی به تراکتورسازی بیاید تصمیم خود را عوض کرده و به سراغ گزینه‌های دیگری رفتیم.

جعفری اظهار کرد: از چند مدت قبل جریانی علیه من در دو پایگاه اینترنتی هواداری باشگاه تراکتورسازی به راه افتاد که تیم خوبی بسته نشده است و متاسفانه کار به جایی رسید که اعضای باشگاه را زیر سوال می‌بردند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درخصوص فصل نقل و انتقالات نیم فصل گفت: ما حداقل با ۲۰ بازیکن در فصل نقل و انتقالات صحبت کرده بودیم ولی بازیکن تاپ در نیم فصل کم است. ما با جاناتان برزیلی و حبیب گردانی و جواد کاظمیان قرارداد بسته‌ایم، یک بازیکن برزیلی دیگر نیز در راه تبریز است تا از وی نیز تست گرفته شود.

وی گفت: من تمام تلاشم را در این مدت انجام داده‌ام. از جان و زندگی‌ام برای این تیم زحمت کشیده‌ام و عاشق این باشگاه هستم.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ