جلیلی در قم: جهش ایران شعار نیست

جلیلی کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: امروز جهانی از فرصت‌ها وجود دارد و ثمره آن باید یک ایران جهش باشد. این یک شعار نیست بلکه برنامه عملیاتی است.

جلیلی در قم: جهش ایران شعار نیست

به گزارش ممتاز نیوز، سعید جلیلی عصر امروز؛ پنجشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۳  در مسجد امام حسن عسکری(ع) در قم، اظهار کرد: دلیل دشمنی با ما ملت ایران است که امروز دعوا سر حداکثرها شده و امروز صدها موشک رژیم صهیونیستی را هدف قرار می‌دهد و آن‌ها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند. دشمن تمام ظرفیت خود را پای کار می‌آورد اما ملت شهید رئیسی را انتخاب می‌کنند و منتخب ملت حرکتی شروع می‌کند که خود آمریکا می‌گوید راهبرد فشار حداکثری شکست فاحشی خورد. این قدرت ملت ایران است.

وی ادامه داد: امروز ملت ما مدعی است که دریایی از فرصت‌ها و توانمندی دارد. برای رسیدن به قله امروز بیش از هر روز دیگر، شرایط فراهم است. امروز فرصت‌هایی کم نظیر تاریخی داریم. گفته شده که برخی از این فرصت‌ها صد سال ایجاد می‌شود. امروز فرصت بزرگ جهانی و منطقه‌ای برای ملت فراهم شده است و جوانان می‌خواهند کشور را به قله پیشرفت برساننند.

این نامزد انتخابت ریاست جمهوری افزود: امروز جهانی از فرصت‌ها وجود دارد و ثمره آن باید یک ایران جهش باشد. این یک شعار نیست بلکه برنامه عملیاتی است.

جلیلی خاطر نشان کرد: ما باید دولتی انتخاب کنیم که به جهانی از فرصت ها و جهش ایران باور داشته باشد. لازمه تحقق این شعار، داشتن برنامه و مشارکت هر ایرانی است. هر روستای ما باید یک سلولی برای جهش تولید باشد. هر مرکز علمی، دانشگاه قرارگاهی برای پیشرفت کشور باشد که ما برای این هدف برنامه داریم. این مسیر را با برنامه و شناخت انتخاب کرده‌ایم و با مشارکت مردم، این قله پیشرفت فتح خواهد شد.

وی ادامه داد: اگر امروز صحبت از جهش می‌کنیم به این معنا نیست که نقاط ضعف و آسیب را نمی‌بینیم و برای رفع ضعف‌ها برنامه نداریم. ضعف را با قدرت و شناخت کامل از فرصت ها می توان برطرف کرد. باید برای استفاده  از فرصت ها برنامه داشت. این ملت از هر حادثه‌ای، حماسه خلق کرده است. این ملت حادثه تلخ فقدان رئیس جمهور را به یک حماسه خلق کرد. کسانی که پنجه به آفتاب کشیده و به شهید رئیسی جسارت می‌کند بدانند که این ملت حافظ آبروی شهید رئیسی است.

وی گفت: حرکت  ما بدون تهمت و اهانت و دروغ است. ما حرف جدی برای پیشرفت کشور داریم. بنای ما جهش کشور در تراز انقلاب اسلامی  است.

این کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تاکید کرد: امروز در یک میدان هستیم و نباید دچار تردید شویم. طی این مسیر عزم جدی و اراده قوی نیاز دارد. رئیس جمهور کشور باید فرصت‌های کشور را از قبل بشناسد و فردای انتخابات حرکت خود برای پیشرفت کشور را آغاز کند. تبعیت از ولایت و اتکا به مردم و آوردن آن‌ها به صحنه ما را به هدف خود می‌رساند.

جلیلی در پایان گفت: شما مردم از تهمت ها، جوسازی و فشار دشمن نهراسید و به مسیر خود باور داشته باشید. این مسیر باید با قدرت ادامه یابد. ما با هم این مسیر را ادامه می‌دهیم تا عزت بیشتری برای این ملت فراهم شود.

انتهای پیام/


استانی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.