جلیلی: رژیم صهیونیستی مثل یک فرد محتضر است

محمد احمد عوض وزیر خارجه دولت قانونی فلسطین عصر امروز با سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سایت اوباما، سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران عصر امروز در دیدار محمد احمد عوض وزیر خارجه دولت قانونی فلسطین عنوان کرد: رژیم صهیونیستی مثل یک فرد محتضر است.

در این دیدار دکتر جلیلی با اشاره به نزدیکی پیروزی مردم فلسطین، تاکید کرد فلسطین متعلق به تمام جهان اسلام است و باید آزاد شود و به لطف خدا پیروزی نزدیک است. وی افزود: امروزه اروپا و آمریکا برای پشتیبانی از رژیم صهیونیستی با چالش جدی از سوی مردم روبرو شده اند و حامیان غربی رژیم صهیونیستی پاسخی برای مردم خود ندارند.

سعید جلیلی رژیم صهیونیستی را ضعیف تر و منزوی تر از همیشه و فریادهای این رژیم را همانند ناله های فرد محتضر دانست. 

دبیرشورایعالی امنیت ملی همچنین خاطر نشان ساخت؛ مردم اروپا و آمریکا نه تنها حاضر نیستند هزینه حمایت از رژیم صهیونیستی را بپردازند بلکه امروزه دوری از رژیم صهیونیستی به یک شاخص برای جلب آراء در جهان غرب و عرب تبدیل شده است. وی افزود: حامیان رژیم صهیونیستی نمی توانند مدعی دموکراسی، صلح و حقوق بشر باشند.

در این دیدار همچنین محمد احمد عوض وزیر خارجه دولت قانونی فلسطین با ارائه گزارشی از روند بازسازی منطقه غزه تصریح کرد آزادی فلسطین وعده قطعی الهی است و ما وظیفه داریم تا با ابتکارهای جدید و تلاش های پیگیر، در تحقق این وعده الهی تعجیل کنیم.

وی ضمن تقدیر از حمایت های عملی جمهوری اسلامی ایران از ملت مظلوم فلسطین، تاکید کرد شرایط امروز غزه از جمله کمبود سوخت و برق، یک بحران انسانی است و کشورهایی که در قبال این موضوع سکوت می کنند در این جنایت حقوق بشری شریک هستند. 


BarackObama.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ