جمهوری اسلامی ایران می‌خواهد تنگه هرمز، تنگه صلح، دوستی و برادری باشد

مهر ۱۴۰۰

رییس‌جمهور در دیدار “بدرین سعود بن حارب البوسعیدی”:

رییس جمهور کشورمان گفت:‌ جمهوری اسلامی ایران همواره خواستار آن است که تنگه هرمز، تنگه صلح، دوستی و برادری باشد.

به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز(سه‌شنبه) در دیدار «بدرین سعود بن حارب البوسعیدی» وزیر دفاع عمان با وی گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره خواستار آن است که تنگه هرمز، تنگه صلح ، دوستی و برداری باشد.
 
رییس جمهور با مثبت ارزیابی کردن نتایج و دستاوردهای سفر اخیر پادشاه عمان به ایران و توافقات سازنده میان دوکشور در جریان این سفر، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در خصوص توسعه همکاری ها و مناسبات با دیگر کشورها، اولویت ویژه ای برای همسایگان خود بخصوص کشور عمان قائل است.
 
وزیر دفاع عمان نیز در این دیدار ضمن ابلاغ سلام های گرم پادشاه عمان به دکتر روحانی و آرزوی پیشرفت و سربلندی برای دولت و ملت ایران، سفر سلطان قابوس به جمهوری اسلامی ایران را موفقیت آمیز دانست.
 
بدرین سعود بن حارب البوسعیدی گفت: همکاری های دفاعی ایران و عمان تاکنون روند مثبت و سازنده ای داشته و مطمئناً برمبنای اراده رییس جمهوری اسلامی ایران و پادشاه عمان تعاملات بیش از پیش میان مسئولان دو کشور به پیشبرد اهداف و توسعه همه جانبه مناسبات تهران – مسقط کمک شایانی خواهد کرد.
انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ