جنبش مقاومت فلسطین در حال گسترش است/ صهیونیست به دنبال تفرقه مسلمانان

به گزارش خبرنگار مهر، صلاح زواوی بعد از ظهر چهارشنبه در سومین کنفرانس و جشنواره مقاومت اسلامی که در اصفهان در حال برگزاری است با بیان اینکه در راه دفاع از مقاومت فلسطین خون شهدای بسیاری ریخته است، اظهار داشت: مقاومت فلسطین در راه خود تنها نیست و جنبش مقاومت فلسطین متعلق به یک شخص یا مجموعه نیست.

وی با اشاره به اینکه تمام نسل‌ها باید با اتحاد و یکپارچگی و متحد شدن با ملت‌های مسلمانان از اقدامات دشمنان معارض و مستکبر عبور کنند، افزود: جنبش مقاومت فلسطین نسل به نسل در میان مسلمانان در حال گسترش است.

سفیر فلسطین در ایران تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با اتحاد خود با فلسطین و ملت مسلمان به دفاع از جنبش مقاومت فلسطین برخواسته است.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) دفاع از جنبش مقاومت فلسطین را در قلب خود قرار داده بود، گفت: رهبر معظم انقلاب نیز رهرو امام خمینی (ره) برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین است و فلسطین برای تمام ملت مسلمانان شیعه و سنی اهمیت بسیاری دارد.

وزاوی اتحاد و انسجام ملت‌های مسلمان را برای شکست رژیم صهیونیستی یک امر مهم و ضروری برای جهان اسلام دانست و تاکید کرد: رژیم صهیونیستی به دنبال یک تقسیم‌بندی جدید برای ملت‌های مسلمان نشین و خاورمیانه است و باید با اتحاد و انسجام با سایر مسلمانان در مقابل این اقدام صهیونیستی ایستادگی کنیم.

وی با بیان اینکه مقاومت اسلامی تا آخرین لحظه نباید متوقف شود، افزود: همچنین مقاومت اسلامی باید با تقویت جریان‌های خود با تقسیم‌بندی جدیدی که غربی‌ها خواستار آن هستند، به مقابله بپردازند.

سفیر فلسطین در ایران گفت: ملت‌های مسلمان باید همان طور که در سال‌های گذشته به حمایت از مقاومت فلسطین پرداخته‌اند با حمایت‌های خود اقدامات استکباری صهیونیست‌ها را به چالش بکشانند.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ