جنجال زن ۲۳ ساله یک سناتور +عکس

جنجال زن 23 ساله یک سناتور

زن ۲۳ ساله یک سیاستمدار کانادایی مسئول ایجاد مزاحمت و به هم ریختن نظم یک هواپیما در طی مشاجره با شوهر ۶۹ ساله اش شناخته شده است.

مایگان سنسنبرگر متهم به تهدید مسافران با استفاده از کلمات رکیک و و مجادله با همسرش مانیتوبا سناتور رودزیمر در سراسر پرواز هالیفاکس به ساسکاتون شده است.

SiteRooz.com

به گزارش نیک صالحی طبق گفته یک شاهد ، این خانم با پرخاش گری و خشونت بسیار شدید در سراسر پرواز رفتار کرده و وقتی هواپیما نزدیک ساسکاتون شد اوضاع از قبل هم بدتر شد.

مظنون این جریان به چندین نفر گفت که شوهرش در منع پزشکی به سر می برد، وقتی هواپیما به زمین نشست ، پلیس سنسنبرگر را مورد بازجویی و زیمر را مورد ارزیابی قرار دادند ولی معلوم شد که وی در سلامت خوبی بوده است.

طبق موارد ثبت شده دادگاه ، پلیس بر این باور است که زن جوان شوهرش را مورد تهدید برای به زمین نشاندن هواپیما قرار داده است. گرچه در این حادثه کسی آسیبی ندیده است.

دادگاه همسر سناتور ، بعد از یک جلسه به دوشنبه بعدی موکول شده است که دقیقا مصادف با اولین ساگرد ازدواجشان است.

سناتور زیمر در سال ۲۰۰۵ توسط نخست وزیر پائول مارتین در مجلس گماشته شد. پیش از وارد شدن به عرصه سیاست ، زیمر به عنوان یک مدافع حقوق بشر، نایب رئیس فستیوال های بازی های جامعه پان امریکن شناخته شده بود. او همچنین عضو هیئت مدیره یک باشگاه فوتبال وینی پگ و دارای منسبی در بنیاد پاراالمپیک کانادا بود.

SiteRooz.comSiteRooz.com

تهیه وترجمه: گروه خبر نیک صالحی

بخش اختصاصی نیک صالحی

سرگرمی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *