جنسیت کوچولوهاتون رو حدس بزنید

۰۵م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

با استفاده از سونوگرافی های ۳ و ۴ بعدی و تست های تازه که در آزمایشگاه تهران گرفته می گردد می توان جنسیت جنین را تشخیص داد.

ممتازنیوز: پروین همتی متخصص زنان و زایمان و جراح در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: می توان بدون استفاده از سونوگرافی سه بعدی و چهار بعدی جنسیت را تشخیص داد. 

وی افزود: البته در هفته ی ۸ تا ۱۰ می توان از این تست برای تشخیص جنسیت بهره برد، البته این تست را می توان از روی کروموزوم های Y که در خون مادر وجود دارد می توان تشخیص داد   و همچنین اگر کروموزوم Y در خون دیده شود جنسیت جنین پسر است ولی اگر کروموزوم Y دیده نشد فرزند دختر است. 

همتی در پاسخ به اینکه مزایا و معایب سونوگرافی ۳ بعدی و ۴ بعدی جنسیت ابراز کرد: مزایای ۳ و ۴ بعدی دقیقتر نشان دادن عکس ها از مشکلات قسمت ساختمانی جنین است ولی از معایب آن می توان به ایجاد تاول در پوست جنین اشاره کرد. 

وی تصریح کرد: سونوگرافی ها خطرناک نیستند و عملا مکانیسم آن از طریق امواج صوت و برگشت صوت اجزای جنین را مشخص می کند و تا امروزه هیچ گزارشی راجع به خطرناک بودن سونوگرافی مشخص نشده است.

همتی در پاسخ به اینکه سونوگرافی در تشخیص جنین تاثیری داشته می افزاید: بله امروزه تشخیص جنسیت بسیار بهتر شده در حالی که ۹۹درصدجنسیت را می توان با انواع سونوگرافی تشخیص داد  و اگر ۲ درصد این احتمالات به خطا رفته سبب آن بخاطر بند ناف جنین می باشد. 

وی در پایان ادامه داد: بهترین زمان برای تشخیص جنسیت جنین از هفته ی ۱۶ به بعد می باشد.


..
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

  2. اصر گفت:

    پسر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ