جنگ ۳۳ روزه، فتح الفتوح مقاومت لبنان است

جام جم آنلاین: رییس جمهور در پیامی به سید حسن نصرالله، ضمن تبریک سالروز پیروزی افتخار آفرین مجاهدان فداکار و دلاور مقاومت اسلامی در جنگ ۳۳ روزه، آن را فتح الفتوح مقاومت لبنان و منطقه دانست و تاکید کرد: رزمندگان مقاومت در این جنگ تحمیلی توانستند هیمنه پوشالی رژیم اشغالگر و متجاوز را زیر پا گذاشته و پایه های ظلم و ستم را به لرزه در آورند که نتیجه آن، عزّت و سربلندی ملّت ها و سرافکندگی جبهه استکبار و حامیانش بود.

به گزارش روز یکشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،متن پیام دکتر محمود احمدی نژاد به سید حسن نصرالله به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

«اِن تَنصرو الله یَنصُرکُم وَ یُثَبِت اَقدامَکُم»

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سید حسن نصر الله

دبیرکل حزب الله لبنان

السّلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سالروز پیروزی افتخار آفرین مجاهدان فداکار و دلاور مقاومت اسلامی در جنگ ۳۳ روزه را که در سایه عنایات الهی، رهبری های مدبرانه جناب عالی و مجاهدتهای رزمندگان عزیز و مقاومت مردم مظلوم لبنان و خونهای پاک شهیدان عزیز محقق شد، به جنابعالی و ملّت دلاور و برادر لبنان تبریک می گویم.

جنگ ۳۳ روزه، بدون شک فتح الفتوح مقاومت لبنان و منطقه است، جنگی که در آن رزمندگان مقاومت توانستند هیمنه پوشالی رژیم اشغالگر و متجاوز را زیر پا گذاشته و پایه های ظلم و ستم را به لرزه در آورند. نتیجه این جنگ تحمیلی، عزّت و سربلندی ملّت ها و سرافکندگی جبهه استکبار و حامیانش بود.

امروز و در روزهایی که درخت تنومند مقاومت ثمر داده و ملتهای منطقه از میوه های دلنشین آن بهره مند می شوند، بار دیگر، چشمان منتظر ملّت ها، ثمره مقاومت و بیداری را می بینند و اشک شوق می ریزند. امروز، خانه عنکبوت از هر زمان دیگر لرزان تر و جبهه مقاومت و ایستادگی از هر وقت دیگری قوی تر و استوارتر است.

از خداوند متعال، استمرار سلامتی و موفقیت جناب عالی و مبارزان غیور مقاومت اسلامی و اقتدار روز افزون ملّت ها را مسألت دارم.

محمود احمدی‌نژاد

رییس‌جمهوری اسلامی ایران


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *