جواب تند دایی به علی کریمی: کسی که یک روز خداحافظی می‌کند و یک روز برمی‌گردد، نمی‌شود روی حرفش حساب کرد

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – علی دایی می‌گوید حرف‌های محمود یاوری در مورد بازی جوانمردانه را قبول ندارد.

به گزارش ممتاز؛ علی دایی در نشست خبری پس از دیدار تیمش با مس کرمان گفت: «ما در نیمه دوم با فشاری که روی دروازه مس آوردیم باید دو گل می‌زدیم. من از بازیکنانم تشکر می‌کنم. از هواداران خوب تیم هم تشکر می‌کنم که از اول تا آخر بازی تیم خودشان را تشویق کردند.» خبرنگاری از دایی در مورد بازی جوانمردانه سوال کرد که سرمربی پرسپولیس گفت: «یاوری بزرگتر من است که احترامش برای من واجب است. یاوری به من سلام نظامی بدهد یا نه، من به او احترام می‌گذارم. در مورد صحنه‌های مورد اشاره هم باید بگویم ما زمین فوتبال را با جای دیگر اشتباه گرفته‌ایم. دوست ندارم بسیار در مورد بازی جوانمردانه صحبت کنم. مگر قانونی هست که این دستور را بدهد؟ اگر این‌طوری باشد هر بازیکنی می‌تواند خودش را زمین بزند تا حریف توپ را به اوت بزند. فوتبال بازی مردانه است. تنیس نیست و جنگ و دعوا هم دارد. با اینکه برای یاوری احترام قائلم اما نظرش را قبول ندارم.»
خبرنگاری به دایی گفت نقل قولی از علی کریمی انتشار یافته که گفته دایی در برنامه نود جنجال درست می‌کند تا داوری‌ها را تحت تاثیر قرار دهد. دایی در مورد این موضوع گفت: «کریمی از بزرگان فوتبال ماست و من احترام بسیاری برای کریمی قائل هستم. اما من سوالی دارم. اگر کسی ادعای پرسپولیسی بودن دارد با این صحبت‌ها ناراحت نمی‌شود. در بازی اول قرار بود سکوها علیه من شعار بدهند اما این اتفاق نیفتاد. چرا یک نفر روز قبل از بازی مصاحبه می‌کند؟ من دوست داشتم این مسئله را باز کنم اما به خاطر اینکه او در حرف‌هایش ثبات ندارد جوابش را نمی‌دهم. کسی که آن‌قدر ثبات ندارد که یک روز خداحافظی می‌کند و یک روز برمی‌گردد، نمی‌شود روی حرفش حساب باز کرد. من تا آخرین روز همین‌طوری ادامه می‌دهم و از حق تیمم دفاع می‌کنم. او اول ثبات پیدا کند. یک روز خداحافظی نکند و یک روز دیگر برگردد. آن‌وقت صحبت کند. این‌طوری بهتر است. ضمنا بهتر است هر کسی در مورد تیم خودش صحبت کند. دیده‌اید من در مورد تراکتورسازی صحبت کنم؟»
خبرنگاری به دایی گفت شما که حرف از ثبات می‌زنید، خودتانیک بار علیه رویانیان مصاحبه کردید و حالا سرمربی پرسپولیس میباشید. دایی در جواب این خبرنگار گفت: «پرسپولیس آن‌قدر بزرگ است که اشخاصی مثل من و رویانیان نمی‌توانیم جلوی آن بایستیم. من و سردار از بسیار چیزها گذشتیم که پرسپولیس موفق باشد. من با سردار مشکل شخصی داشتم و با او صحبت کردم و همه چیز درست شد. باید برای پرسپولیس تلاش کنیم.»
۴۳ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *