جوان‌ترین پدربزرگ ایرانی

۰۹ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

عبدالله عظیمی یکی از شهروندان شهرستان خاتم، جوان‌ترین پدربزرگ ایران است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ، عبدالله عظیمی از اهالی شهرستان خاتم ساکن احمد آباد که در سن ۱۷ سالگی ازدواج کرده و اکنون ۳۴ سال سن دارد، دارای سه نوه است.

وی در سن ۳۲ سالگی اولین تجربه پدر بزرگ بودن را تجربه کرده و اکنون صاحب سه نوه که اولین نوه او سه ساله، نوه دوم هشت ماهه و نوه سوم یک ماهه است، می‌باشد.

این پدربزرگ جوان در سن ۱۸ سالگی صاحب اولین فرزند خود شد و تاکنون دارای ۴ فرزند دختر دارد و از میان این دخترها تاکنون سه نفر به خانه بخت رفته و یک دختر دیگر نیز در کنار پدر و مادرش زندگی می‌کند.

وی می‌گوید: از اینکه زود ازدواج کرده ناراضی نیست و اگر این امکان وجود داشته باشد که دوباره جوان شود، کارش را تکرار خواهد کرد.

عظیمی ادامه می‌دهد: من و همسرم دو زوج خوشبخت هستیم و امیدوارم الگویی باشیم برای جوانانی که فکر می‌کنند شرایط برای ازدواج کردن سخت است، زیرا زمانی که من ازدواج کردم، هیچ سرمایه مادی نداشتم ولی همیشه لطف خداوند شامل حال بنده شده است و به این موضوع اعتقاد ندارم که باید برای ازدواج از توانایی مالی بالایی برخوردار بود بلکه می‌توان با حداقل امکانات زندگی خوبی تشکیل داد.

گفتنی است؛ این پدربزرگ جوان خاتمی، با اشتغال در حرفه کشاورزی معاش خود و خانواده‌اش را تامین کرده و با دامادهای خود تفاوت سنی چندانی ندارد.
 

منبع : ایسنا


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *