جوسازی احمدی‌نژاد، تشویش اذهان عمومی است

۳۱فروردین۱۳،

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ضمن غیر قابل قبول دانستن جوسازی های رئیس جمهور در سفر به خوزستان خواستار این شد که رئیس جمهور به اینگونه سخنان پایان دهد.

فرارو- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ضمن غیر قابل قبول دانستن “جوسازی های رئیس جمهور” در سفر به خوزستان خواستار این شد که احمدی نژاد به اینگونه سخنان پایان دهد.
به گزارش دفتر ویژه رئیس کل ستاد نیروهای مسلح، سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی – رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: «آرمان جمهوری اسلامی ایران، عدالت و حمایت از محرومین است. هر کس رئیس جمهور می گردد، همین آرمان را باید دنبال کند.»

وی تاکید کرد: «جو سازی مقام محترم رئیس جمهوری آقای احمدی نژاد در سفر به استان خوزستان غیر قابل قبول و مایه تشویش اذهان عمومی است.»

عضو شورای عالی امنیت ملی گفت: «ملت ایران نشان داده است که همه خواستار عدالت بوده و شهدای این ملت فدائیان عدالت می باشند، لذا امیداریم آقای احمدی نژاد به این گفتمان خود خاتمه دهد.»

محمود احمدی نژاد ظهر روز قبل در ادامه چهارم سفر استانی خود به استان خوزستان در جمع مردم شهرستان هفتکل، گفت: «پیغام دادند که فلانی اگه روت رو بسیار کنی پدرت را درمی آوریم. ما تا پایان جان در خدمت عدالت، انقلاب، مردم و راه ولایت و امامت هستیم و هزاران احمدی نژاد فدای یک قطره عدالت و یک موی سر مردم ایران.»

وی با بیان اینکه “ما باید حکومت علوی را برپا کنیم و عدالت و آبادانی در کشور حاکم شود”، اظهار کرد: «می گویند که چرا آخر کار سفر می روی؟ آیا آخر کار و یا اول کار با هم فرقی دارد؟ ما باید در راستای خدمت به مردم، عدالت و آبادانی حرکت کنیم و تلاش کنیم.»

رییس جمهور با بیان اینکه «می گویند باهات برخورد می کنیم»، افزود: «برخورد کنید؛ شما عددی نیستید در برابر ملت که بخواهید برخورد کنید. ملت ایران هیچگاه در برابر ابرقدرت ها جا نزد و توی دهن آنها زد و باز هم این کار را می کند و شما که کسی نیستید. شما هر کدامتان هر گوشه ای از پرونده تان را بالا بزنیم دیگر جایی در بین ملت ایران نخواهید داشت.»


– برگزیده
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *