جوسازی رویترز علیه جمهوری اسلامی ایران

مارک رگو، سخنگوی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل مدعی شده است که در سال گذشته ۲۰ مورد تلاش ایران دراقدام به حملات روریستی در خارج از کشوروجود داشته، که در آن دخالت مستقیم پنج ایرانی ودو عامل حزب الله به چشم می خورد!

بولتن نیوز: پس از انتشار شایعه شهادت حاج قاسم سلیمانی و بازخورد معکوس آن برای رسانه های غربی، مجددا این رسانه دست به کار شده و این بار نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نشانه گرفتند.

شایعه دخالت سپاه در عملیات های تروریستی، ترفند جدید رسانه های بیگانه است تا از این طریق شاید اندکی از اثرگذاری این نهاد راهبردی بکاهند.

در دنباله سناریوی جدید این رسانه ها، رویترز در گزارشی ادعا کرد که پلیس نیویورک معتقد است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایران و یا نمایندگان آنها در سال جاری تاکنون در ۹ توطئه علیه اهداف اسرائیلی و یهودی در سراسر جهان دست داشته اند!
این گزارش می افزاید گزارشات این هفته که توسط تحلیلگران اطلاعاتی برای اداره پلیس نیویورک (NYPD) تهیه شده نشان می دهد که سه توطئه در ماه ژانویه، سه مورد در ماه فوریه و سه مورد دیگر اواخر ماه ژوئن کشف و خنثی گردیده است.

این اسناد، که با عنوان”اجرای حساس قانون” حاکیست که بمب گذاری انتحاری این هفته در بلغارستان دومین توطئۀ ای است که در سال جاری در این کشور برملا شده است.

علاوه بر این مقامات آمریکایی می گویند که با ارزیابی اسرائیل مبنی بر این که ایران و متحدانش توطئه قتل هفت تن از گردشگران اسرائیلی را برنامه ریزی و سازماندهی کرده اند تا بعد از سوار شدن به اتوبوس فرودگاه در بورگاس توسط یک بمب گذار انتحاری کشته شوند، موافق هستند.


همچنین مارک رگو، سخنگوی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل مدعی شده است که در سال گذشته ۲۰ مورد تلاش ایران دراقدام به حملات تروریستی در خارج از کشور وجود داشته، که در آن دخالت مستقیم پنج ایرانی ودو عامل حزب الله به چشم می خورد!

این گزارش ها  و شایعات در حالی علیه جمهوری اسلامی منتشر می شود که از یک سو هیچ سندی از سوی این رسانه ها منتشر نشده است و از سوی دیگر همکاری و پشتیانی نهادهای امنیتی و اطلاعاتی نظیر پنتاگون، موساد، MI6، CIAو… در ترور دانشمندان هسته ای ایران و سایر عملیات های تروریستی در دیگر نقاط جهان کاملا مشهود است تا جایی که مسئولان این نهادهای امنیتی بعضا به طور تلویحی بدان اشاره داشته اند.

 


بولتن نیوز | bultannews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ