جیب خالی پرسپولیس، پز عالی مدیران

درحالی که باشگاه پرسپولیس درگیر یک بحران مالی است و حتی نتوانسته حقوق کارمندان و بازیکنان تیمش را بپردازد، مدیران این باشگاه به فکر جذب بازیکن جدید و تحمیل هزینه‌های تازه هستند.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در مهمترین مسابقه دو سال اخیر خود باید ٢٩ آذر در فینال لیگ قهرمانان آسیا به مصاف نماینده شرق آسیا برود. با توجه به محرومیت احسان پهلوان، وحید امیری و عیسی آل‌کثیر و جدایی شجاع خلیل‌زاده، عملا کار سرخ‌ها برای این دیدار حساس بسیار سخت است. از آنجایی که آل‌کثیر عملا نمی‌تواند تا پایان سال پرسپولیس را همراهی کند، از این رو مدیران جدید که وعده حل مشکلات را داده بودند، در صدد هستند تا با جذب یک مهاجم جدید، خط حمله تیم را تقویت کنند.

پرسپولیس در حالی به فکر بازیکن جدید افتاده که از نظر مالی شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند. کارگزار باشگاه که تنها منبع درآمدی به حساب می‌آید تا امروز (بر اساس الحاقیه قرارداد) به تعهدات مالی خود عمل کرده اما نکته اینجاست که مبالغ پرداختی، صرف هزینه‌های فصل قبل، پرداخت مبلغ اندکی پاداش به بازیکنان و پرداخت بخشی از طلب برانکو شده است و حالا پرسپولیس پولی برای فصل جدید ندارد. این در حالی است که پرسپولیس هنوز پولی به بازیکنان جدید پرداخت نکرده و از طرف دیگر مطالبات بازیکنان از فصل قبل را نیز تسویه نکرده است. همین امر هم موجب ناراحتی یحیی گل‌محمدی شده است. 

مدیران جدید پرسپولیس که با آگاهی از مشکلات مالی مسئولیت این باشگاه را پذیرفته‌اند، تا به حال پاسخ جامعی به رسانه‌ها درباره برنامه‌های خود برای حل مشکلات نداده‌اند و با سکوتی عجیب کار را پیش می‌برند اما در این بین ابراهیم شکوری در مصاحبه کوتاهی با رسانه رسمی باشگاه، از تقویت تیم و جذب بازیکن جدید خبر می‌دهد. باید از معاون اجرایی باشگاه پرسید، باشگاهی که در تامین هزینه‌های جاری ناتوان است و نتوانسته حقوق چند میلیونی کارمند خود را بپردازد و به بازیکنان جدید پرداختی داشته باشد، با کدام منبع مالی قصد جذب بازیکن جدید دارد؟ آیا صرفا جذب بازیکن جدید و تحمیل هزینه بیشتر، باعث حل مشکلات می‌شود؟

با حضور مدیران جدید پرسپولیس، هواداران این باشگاه امیدوار هستند تا با تدوین یک برنامه خوب، باشگاه محبوبشان علاوه بر غلبه بر مشکلات مالی، بتواند در کسب نتیجه هم موفق باشد اما روندی که این روزها ابراهیم شکوری در پیش گرفته، نشان می‌دهد پیش از حل مشکلات مالی، به فکر جذب بازیکنان و موج سواری رو این موضوع است.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ