“جیمز فرانکو” جایزه “کوبو ویژن” را به خود اختصاص داد

به گزارش ممتازنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،

جشنواره فیلم ایتالیا با اهدای جایزه ی “کوبو ویژن” به “جیمز فرانکو” از وی تقدیر میکند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل ازهالیوود ریپورتر؛ جشنواره فیلم ایتالیا با جایزه‌ی افتخاری “کوبو ویژن” را به “جیمز فرانکو” برای بازی در فیلم ” ۱۲۸ ساعت” اهدا میکند و از وی تقدیر به عمل میاورد.
بنابراین گزارش؛”جیمز فرانکو” متولد ۱۹ آوریل ۱۹۷۸ یک بازیگر ، کارگردان، نمایش نامه نویس، تهیه کننده، نویسنده و نقاش است.
لازم به ذکر است؛ وی بازیگری را از اواخر سال ۱۹۹۰، با ظاهر شدن در سریال‌های کوتاه و زندهٔ تلویزیونی و فیلم‌هایی مخصوص نوجوانان، شروع کرد. در ۲۰۰۱ نقش اصلی فیلم “جیمز دین” را بازی کرد که باعث شد جایزهٔ بهترین بازیگر مرد فیلم‌های تلویزیونی را دریافت کند.
همچنین؛‌فرانکو پس از ایفای نقش هری آزبورن در “مرد عنکبوتی” به شهرت جهانی رسید. بعد از آن فیلم‌های او شامل: یک فیلم جنگی به نام “یورش عظیم” در سال ۲۰۰۵، فیلم حماسی و عاشقانهٔ “تریستان و ایزولد” در سال ۲۰۰۶، درام “آناپولیس” در سال ۲۰۰۶. “فانکو” در ۲۰۰۸ ،”به خاطر بازی در قطار آناناس” جایزهٔ بهترین بازیگر فیلم‌های کمدی یا موزیکال را دریافت کرد.
براساس این گزارش؛ وی  نقشی برجسته در فیلم “میلک” در سال ۲۰۰۸ بازی کرد و  در ۲۰۱۰، در فیلم “۱۲۷ ساعت” نقش آرون رالستون، کوه نوردی که مجبور می‌شود بازوی خود را قطع کند وقتی زیر یک تخته سنگ گیر می‌افتد، ایفای کرد.
گفتنی است؛”فرانکو” در حال حاضر برای بازی در فیلم “شخص سوم” در شهر روم به سر می برد.جشنواره روم ۲۰۱۲ از ۹ تا ۱۷ نوامبر برگزار می شود./ص


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ