حاشیه دیدار دوستانه پرسپولیس

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از ورزش ۳ در تاریخ ۵ شنبه ۱۸ آبان ۹۱،

به گزارش تفسیری فارس تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه در ورزشگاه درفشی‌فر از ساعت ۱۵ امروز به مصاف تیم شهرداری نظرآباد رفت. قرار بود پرسپولیس با سایپا مهر کرج بازی کند اما حریف تدارکاتی این تیم تغییر نمود.

* آپیا بازیکن غنایی سابق یوونتوس که مورد توجه مسئولان پرسپولیس قرار گرفته و شب قبل به تهران آمده امروز در درفشی‌فر حاضر شد و از کنار زمین بازی دوستانه پرسپولیس را نگاه نمود. آپیا پیش از بازی لحظاتی با مانوئل ژوزه به صحبت پرداخت.

* بازیکنان شهرداری نظرآباد بدن‌های خود را با لباس‌های سبزرنگ گرم نمودند اما هنگام آغاز مسابقه لباس‌های قرمز به تن داشتند. پرسپولیس امروز با پیراهن و شورت طوسی رنگ در میدان حاضر شد.

* کمتر از ۱۰۰ تماشاگر از این مسابقه دیدن می‌کنند، برای دیدن این مسابقه بلیت فروشی می‌شود اما عده‌ای از هواداران که کارت هواداری دارند به صورت رایگان می‌توانند بازی را تماشا نمایند.

* محمد نوری بازیکن ملی پوش پرسپولیس لحظاتی در مجموعه درفشی‌فر حاضر شد و این بازی را از کنار زمین نظاره نمود.

* مانوئل ژوزه با نیلسون به گفت‌وگو پرداخت.

* نیمه اول با برتری ۴ بر صفر پرسپولیس به پایان رسید، سامان آقازمانی دقیقه ۱۵، مهدی مهدوی‌کیا دقیقه ۲۵ و جواد کاظمیان دقایق ۳۱ و ۳۵ برای پرسپولیس گل‌زنی نمودند.

* پرسپولیس با ترکیب امیر عابدزاده، بنگر، مهدوی‌کیا، معدنچی، اسماعیل‌زاده، خان‌زاده، نقی‌زاده، فشنگچی، کاظمیان و غلامرضا رضایی در نیمه اول به میدان رفت.

شاگردان ژوزه بدون بازیکنان ملی‌پوش خود به مصاف حریف رفته‌اند.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *