حبس ابد برای کودک ۱۳ ساله آمریکایی!

کریستین فرناندز که اکنون ۱۳ ساله شده است در ۲۰۱۱ برادر ناتنی دو ساله خود را تا جایی مورد ضرب و شتم قرار داد که منجر به مرگ او شد.
ایسنا: یک نوجوان ۱۳ ساله در ایالت کالیفرنیای آمریکا به دلیل قتل برادر دو ساله‌اش و سوء استفاده اخلاقی از دیگر برادر پنج ساله‌اش در دادگاه مجرم شناخته شد. 

کریستین فرناندز که اکنون ۱۳ ساله شده است در ۲۰۱۱ برادر ناتنی دو ساله خود را تا جایی مورد ضرب و شتم قرار داد که منجر به مرگ او شد. 

این نوجوان هم‌چنین یکی دیگر از برادران ناتنی خود را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌داده است. دادگاه کالیفرنیا در واقع بر اساس قوانین مربوط به بزرگسالان، فرناندز را متهم کرده و مجرم شناخته است. وی ممکن است به مجازات حبس ابد بدون امکان بخشش محکوم شود. 

این در حالی است که دیوان عالی آمریکا پیش‌تر اعلام کرد که صدور مجازات حبس ابد بدون بخشش برای افراد کم سن و سال خلاف قانون اساسی است. 

بر اساس اسناد دادگاه، مادر فرناندز متواری بوده و او نزد مادربزرگش زندگی می‌کرده است، اما مادربزرگ نیز از سلامت اخلاق برخوردار نبوده و کوکائین مصرف می‌کند. 

او در کودکی از سوی یکی از اقوام نزدیک مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌گرفته و ناپدری‌اش هم او را کتک می‌زده است. اینها عواملی است که به عقیده دادستان پرونده موجب مجرم شدن فرناندز شده است. 

وی تاکید دارد که فرناندز باید نتیجه اعمالش را ببیند اما نمی‌داند چه مجازاتی باید برای او در نظر گرفت. 

بر اساس گزارش آسوشیتدپرس، فرناندز جوان‌ترین فردی است که در کالیفرنیا در حال محاکمه است. 

در سال ۲۰۱۰ وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد که ۲۹ کودک زیر ۱۴ سال در این کشور مرتکب قتل شده‌اند که بیشترین میزان در طول سال‌های اخیر را به خود اختصاص داده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ