حجت‌الاسلام شهیدی به عنوان نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید منصوب شد

در حکمی از سوی رهبر معظم انقلاب

ایران > رهبری– ممتازنیوز:
حضرت آیت‌الله العظمی‌خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی را به عنوان نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کردند.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری نوشت: حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی را به عنوان نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کردند.

متن حکم رهبر انقلاب به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجت الاسلام آقای حاج سیّد محمّد علی شهیدی محلاتی دامت تأییداته

با عنایت به نصب جنابعالی به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران و اعتماد اینجانب، شما را به عنوان نماینده خود در آن نهاد محترم و مقدّس منصوب می‌کنم.

وظیفه‌ی ضروریّ آن نمایندگی، قبل از مواردی که در قانون اساسنامه‌ی بنیاد ذکر شده است، رسیدگی به امور معنوی و فرهنگی عزیزان شاهد و ایثارگر است که وارثان شهادت و سرمایه‌گذاران اصلی انقلاب و استقلال کشورند و امیدوارم جنابعالی بتوانید با استفاده از تجربیات و سوابقی که دارید به بهترین وجه این مسئولیت ضروریّ را به انجام برسایند.

بر خود لازم می‌دانم از جناب حجه الاسلام آقای شیخ محمّد حسن رحیمیان که حدود ربع قرن منشاء خدمات صادقانه و برجسته‌ای در امور مربوط به خانواده‌های شاهد و ایثارگر بوده است و دارای کارنامه‌ای درخشان و قابل قبول در این عرصه می‌باشند، تشکر و قدردانی کنم.

از خداوند بزرگ توفیق شما را در انجام این وظیفه‌ی خطیر مسألت می‌نمایم.

سیّد علی خامنه‌ای

۲۷/شهریور/


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ