حدود ۸۰ درصد اعضای فراکسیون رهروان حامی قالیباف می باشند

۰۶خردادماه،

ایران > قانونگذاری– ممتازنیوز:
عضو هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت مجلس گفت: بین ۷۰ تا ۸۰ درصد اعضای فراکسیون رهروان ولایت مجلس از حامیان قالیباف می باشند و اعضای ستاد حامیان قالیباف که مختص نمایندگان است هر هفته با وی جلسه دارد.

کمال‌الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل و عضو شورای هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد اعضای فراکسیون رهروان ولایت از حامیان آقای قالیباف می باشند، گفت: تعاملاتی که بنده با همه نمایندگان عضو فراکسیون رهروان ولایت و بعضی از اعضای فراکسیون اصولگرایان و همچنین نمایندگان مستقل مجلس داشته‌ام، دیدم که بیشتر آنها با عنایت به اینکه کشور نیازمند یک مدیر همه‌جانبه‌نگر و استراتژیک است، نظرشان معطوف به قالیباف است.

وی ادامه داد: قالیباف کارنامه‌ای درخشان در شهرداری تهران داشته و لاریجانی نیز در مراسم افتتاح بزرگراه امام علی (ع) گفت که آقای قالیباف دنبال رای حلال است و عقلانیت و همت ملاک عمل اوست. البته بنده به عنوان فردی که زمانی شهردار بودم، معتقدم که کار احداث بزرگراه امام علی (ع) بسیار اقدام مشکلی بود.

نماینده مردم اردبیل گفت: اگر قالیباف با اقبال عمومی مواجه شد، با نزدیک شدن پیش‌از‌پیش به حضرت آقا و بها دادن به خرد جمعی، مدیریتی که در تهران داشت را در سطح کشور اجرا کند.

وی افزود: شورای راهبردی قالیباف یک ستاد است که مختص نمایندگان مجلس ایجاد شده و هر هفته با وی جلسه‌ دارد.

پیرموذن افزود:‌ رئیس این ستاد آقای حیدرپور نماینده شهررضا است و در جلسات این ستاد از ۲۰ تا ۸۳ نمایندگان مجلس حضور پیدا می‌کنند که البته تعداد این اشخاص همچنان رو به افزایش است.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.