حذف معرفی ضامن برای وام ازدواج

مدیر گروه برنامه ریزی ازدواج و نهاد خانواده وزارت ورزش و جوانان از ارائه بسته پیشنهادی روز ازدواج پس ازنهایی شدن این بسته به هیئت دولت خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: مدیر گروه برنامه ریزی ازدواج و نهاد خانواده وزارت ورزش و جوانان از ارائه بسته پیشنهادی روز ازدواج پس ازنهایی شدن این بسته به هیئت دولت خبر داد.

نوشین نبئی  با اشاره به کامل شدن بسته پیشنهادی روز ازدواج پس از ارائه پیشنهادات و خدمات تمامی دستگاه‌ها، گفت: این بسته هنوزنهایی نشده است ولی پس از تکمیل این بسته در وزارتخانه به هیئت دولت می‌رود و به محض مصوب شدن اطلاع رسانی می‌شود.

حذف معرفی ضامن برای وام ازدواج

استفاده از یارانه زوجین به عنوان ضمانت نامه

وی در مورد محتویات بسته پیشنهادی روز ازدواج، اظهارکرد: حذف معرفی ضامن برای وام ازدواج و استفاده از یارانه زوجین به عنوان ضمانت نامه و تسریع در اجرای مصوبه حذف ضامن از بندهای این بسته پیشنهادی است.

ارائه وام دو میلیونی به دامادان زیر۲۵ سال وعروس‌های با مهریه ۱۱۰ سکه

نبئی درباره‌ دیگر محتویات بسته پیشنهادی روز ازدواج افزود: تسریع در اجرای مصوبه افزایش دو میلیون تومانی وام ازدواج مبنی بر داشتن چهار شرط کمتر از ۲۵ سال بودن داماد، مهریه ۱۱۰ سکه‌ای عروس، فوت پدر یکی از زوجین و دانشجو یا طلبه بودن ازدیگرپیشنهادهای این بسته است.

اختصاص اولویت استخدام دستگاه‌های اجرایی به جوانان متاهل

وی همچنین به اختصاص یافتن اولویت استخدام دستگاه‌های اجرایی به جوانان متاهل، پیگیری و به ثمر رسیدن پوشش بیمه‌ای مشاور خانواده، تصویب طرح سامانه ملی ازدواج در بسته پیشنهادی روز ازدواج اشاره کرد.

تخصیص یک سوم ظرفیت مسکن مهر به زوج‌های جوان

تدوین لایحه مشاوره‌های اجباری قبل و بعد از ازدواج و قبل از طلاق

مدیر گروه برنامه ریزی ازدواج و نهاد خانواده وزارت ورزش و جوانان در پایان به دو پیشنهاد مهم دیگر در این بسته اشاره کرد و گفت:‌ تخصیص یک سوم ظرفیت مسکن مهر به زوج‌های جوان و تدوین لایحه مشاوره‌های اجباری قبل و بعد از ازدواج و قبل از طلاق توسط وزارت دادگستری به همراه وزارت کشور از پیشنهادات مهم این بسته است که امیدوار به تصویب آنها در هیئت دولت هستیم.

The post حذف معرفی ضامن برای وام ازدواج appeared first on مجله سرگرمی پاتوق ویژه,عکس,اس ام اس,دانلود,اهنگ,فیلم.

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. ابوذر گفت:

    اگه معرفی ضامن حذف بشه که خیلی عالیه. اگر هم فقط یک ضامن کاسب یا خوش حساب نیاز باشه بازم خوبه.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *