حذف ژاپن در برابر امارات در ضیافت های پنالتی

پس از ۱۲۰ دقیقه دیدار نفس گیر و حساس، امارات با برتری ۶ بر ۵ در مجموع بازی و ضربات پنالتی به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا راه یافت.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های ملی فوتبال ژاپن و امارات در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا پس از تساوی یک بر یک در وقت قانونی و اضافه، به ضربات پنالتی کشیده شد و در نهایت این اماراتی ها بودند که توانستند در ضربات پنالتی با نتیجه ۶ بر ۵ به برتری دست پیدا کنند و به عنوان چهارمین تیم صعود کننده به نیمه نهایی، چشم انتظار دیدار با استرالیا باشند.

uae football team

کیسوکه هوندا، نخستین ضربه پنالتی را برای ژاپن از دست داد. او ضربه‌اش را با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون فرستاد. عمر عبدالرحمن اما نخستین ضربه پنالتی تیمش را با ضربه فنی و آرام به گل تبدیل کرد تا امارات در ضربات پنالتی از ژاپن پیش بیفتد.

هاسبه، کاپیتان ژاپن، دومین ضربه تیمش را به گل تبدیل کرد. علی مبخوت، بهترین گلزن امارات در این بازی ها هم ضربه دوم تیمش را به گل تبدیل کرد. دروازه بان ژاپن در این ضربه تنها ایستاد و تماشا کرد.

شیباساکی، سومین ضربه ژاپنی ها هم گل شد، ولی اماراتی ها سومین ضربه شان را از دست دادند تا باز همه چیز مساوی شود.

تویودا، ضربه چهارم را برای ژاپن به زیبایی به گل تبدیل کرد و در نقطه مقابل، حسن ضربه چهارم امارات را به زیر سقف دروازه چسباند.

موریشیگی هم ضربه خود را به گل تبدیل کرد تا همه چیز به پنجمین ضربه امارات کشیده شود. حسن فردان، توپش را در خلاف جهت پرش دروازه بان به گل تبدیل کرد.

کاگاوا، ششمین پنالتی ژاپن را به دیرک عمودی دروازه زد و امارات را به صعود به نیمه نهایی امیدوار کرد. احمد اسماعیل ششمین ضربه تیمش را به تور دروازه ژاپن چسباند تا ژاپن پس از ایران دومین تیم بزرگ حذف شده از جام ملت ها باشد.

نوشته حذف ژاپن در برابر امارات در ضیافت های پنالتی اولین بار در اخبار روز ایران پدیدار شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ